Fransa eşek derisi istiyor

 

 

Fransa, Türkiye'den eşek derisi ithal talebinde bulundu.

Birçok bilim insanının yaptığı araştırmalarda eşek sütünün, hastalıklarda iyileştirici özelliği olduğu  bilinmektedir. Fransa' da yapılan araştırmaya göre protein bakımından en zengin sütün, eşek sütü olduğu ıspatlanmıştır. Birden fazla faydası olan eşek sütüne talep her geçen gün artmaktadır. Sütü kadar derisine de talebin arttığı, eşek derisinin yaygın olarak kullanıldığı giyim, ayakkabı, aksesuar ve tıbbi üretim gibi  sektörler  bulunuyor. Türkiye'ye gelen değişik talepler arasında bulunan eşek derisi, ihracatçılara fırsat kapısını aralıyor.

Cazip Türk derisi olarak dünyadan gelen deri talepleri ülkemizde buluşuyor. Türkiye'nin önemli ihraç kalemleri arasında yer alan deri sektörüne, Avrupa Birliği içinde en önemli deri giysi üreticisi ülkelerinden biri olan Fransa, eşek derisi ithal talebinde bulundu.

Dünyanın büyük ekonomileri arasında yer alan Fransa'nın, temel ekonomik sektörleri arasında otomotiv, uçak ve uzay sanayi, bilgi teknolojileri, elektronik, kimya, ilaç, moda ve gıda sanayisi alıyor.

Fransa'ya ihraç potansiyeli olan tarım ve gıda ürünlerimiz arasında; su ürünleri, yaş meyve ve sebze, dondurulmuş meyve ve sebze,  sert kabuklu meyveler,  kuru meyveler, konserve meyve ve sebze yer almaktadır.

Fransa'ya ihraç potansiyeli olan sanayi ürünleri ve hizmetlerimiz ise şöyledir ; otomotiv ana ve yan sanayi, ambalaj malzemeleri, mobilya, deri giyim, beyaz eşya, borular ve tesisat ekipmanları.

Fransa' dan eşek derisi talebinde bulunan firma, Türkiye'den ilgili firmalarla iletişime geçmek istediğini bildirdi.
Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://turkishexporter.net/en-US/Leads/321533_purchasing-inquiry-of-donk...