HAFTALIK PROGRAM
13-14 MAYIS 2017
10:00 19 MAYIS GENÇLİK KUPASI SATRANÇ TURNUVASI GENÇLİK MERKEZİ
12:00 BAHAR BAYRAMI KUPASI YELKEN YARIŞMALARI ERDEK
13-18 MAYIS 2017
17:00 SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI ATATÜRK YÜZME HAVUZU BAHÇESİ
15-18 MAYIS 2017
16:00 VOLEYBOL ŞENLİĞİ ATATÜRK YÜZME HAVUZU BAHÇESİ
13 MAYIS 2017 CUMARTESİ
11:00 BALIKESİR LİSESİ 132. KURULUŞ YILI SPOR ŞENLİKLERİ KURTDERELİ S.S
14 MAYIS 2017 PAZAR
10:30 KİCK LİGHT FULL CONTACT VE SEMİ CONTACT İL SEÇME ŞAMPİYONASI BÜYÜK-GENÇ-YILDIZ-MİNİK (BAY-BAYAN) GENÇLİK MERKEZİ TAEKWONDO S.S
15 MAYIS 2017 PAZARTESİ
19:30 BANVİT BASKETBOL BALIKESİR D.S.İ SPOR U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SP AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
17 MAYIS ÇARŞAMBA 2017
13:00 GENÇLİK HAFTASI TİATLON YARIŞMASI KARESİ B. ALPARSLAN TÜRKEŞ S.KOMPLEKSİ
18 MAYIS 2017 PERŞEMBE
18:00 YARIŞ GENÇLİK VE SP KLB BALIKESİR D.S.İ SPOR U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 BANVİT BASKETBOL BEST BALIKESİR BASKETBOL U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
17:30 EDREMİT BLD GÜRE SP AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
19:30 BURHANİYE BLD SPOR AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U 14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
19 MAYIS 2017 CUMA
14:15 KARESİ ADNAN MENDERES 17.AMATÖR BİSİKLET YARIŞMASI MUHTARLIK ÖNÜ
*
ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN HAFTALIK FUTBOL PROGRAMI 13-17 MAYIS 2017
13 MAYIS 2017 CUMARTESİ
16:00 B.Ş.BELEDİYESPOR İVRİNDİBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
15:00 5 EYLÜLSPOR BALYABLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
16:30 B.Ş.BELEDİYESPOR SINDIRGIBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
17:45 BİGADİÇSPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BANDIRMASPOR MERSİN İDMANYURDU U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 ERGAMASPOR VİCDANİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. ERGAMA
11:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR YENİ KIZILKEÇİLİSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 BURHANİYEBLD.SPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö U13 FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR U13 FUTBOL MÜS. AYVALIK
16:30 2008 YENİMAH.SPOR ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
15:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR BAN.KARTALLARISPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
16:30 ÇELİKSPOR GÖNENBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
14 MAYIS 2017 PAZAR
17:00 BANDIRMASPOR MERSİN İDMANYURDU TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR KEMER FUTBOL KULÜBÜ 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP BLD.TES
13:00 ATKÖYSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİ ÇAYIRHİSARSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 HARB-İŞSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 G.O.PAŞASPOR DEMİRSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 KARAMANKÖYSPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 MAHMUDİYESPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
16:00 KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR KÖRFEZ ASLANLARISPOR 2K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 ÇELİKSPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR MUSAKÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
15:00 BOSTANCISPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
16 MAYIS 2017 SALI
17:00 U16 PLAY-OFF U16 PLAY-OFF U16 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
17:00 U16 PLAY-OFF U16 PLAY-OFF U16 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
15:00 ÇANDIRSPOR YENİKAVAKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
17:00 PINARSPOR YENİ ÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
17:00 YENİCESPOR TATLIPINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
16:00 İVRİNDİBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
16:00 BABAKÖYSPOR ŞABANLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
16:00 İSKELEBLD.SPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. İSKELE
17:00 CUM.MAH.SANAYİSPOR GÖMEÇBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
17:00 KARGÖZOĞLU İ.Ö KÖRFEZ ASLANLARISPOR U13 FUTBOL MÜS. EDREMİT
17:00 ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AYVALIK
18:30 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
18:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR ÇELİKSPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
18:00 GÖNENBLD.SPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR U13 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
*
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI 12-21 MAYIS 2017
12 MAYIS 2017 CUMA
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALLERİ ALTIEYLÜL GENÇLİK M.YÜZME H.ÖNÜ
15 MAYIS 2017 PAZARTESİ
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALLERİ ALTIEYLÜL GENÇLİK M.YÜZME H.ÖNÜ
16 MAYIS 2017 SALI
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALLERİ ALTIEYLÜL GENÇLİK M.YÜZME H.ÖNÜ
17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALLERİ ALTIEYLÜL GENÇLİK M.YÜZME H.ÖNÜ
18 MAYIS 2017 PERŞEMBE
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALLERİ ALTIEYLÜL GENÇLİK M.YÜZME H.ÖNÜ
10:00 OKULLARARASI FUTBOL YILDIZLAR YARI FİNAL YARIŞMALARI A.H.P.
19 MAYIS 2017 CUMA
10:00 OKULLARARASI FUTBOL YILDIZLAR YARI FİNAL YARIŞMALARI A.H.P.
20 MAYIS 2017 CUMARTESİ
10:00 OKULLARARASI FUTBOL YILDIZLAR YARI FİNAL YARIŞMALARI A.H.P.
21 MAYIS 2017 PAZAR
10:00 OKULLARARASI FUTBOL YILDIZLAR YARI FİNAL YARIŞMALARI A.H.P.
B-G HABER