HAFTALIK PROGRAM 18-24 KASIM 2017
17-19 KASIM 2017
11:00 ATA'YI ANMA KUPASI-YELKEN YARIŞLARI BURHANİYE
BRİÇ DÖRTLÜ TAKIMLAR İL BİRİNCİLİĞİ (BAŞLAMA SAATLERİ: CUMA: 12.00 / CUMARTESİ-PAZAR: 10.00) ÖREN - ÜNİVERSİTE UYGULAMA OTELİ
18-19 KASIM 2017
09:00 SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ( 9-10 YAŞ) GENÇLİK MERKEZİ
15:00 BANDIRMA SPOR KASTAMONU GENÇLİK SPOR KLB THF 1.LİG BAYANLAR ERDEK S.S
15:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BURSA BŞB BUDO KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
16:00 BANDIRMA KIRMIZI OGM ORMANSPOR TBF 1.LİG KARA ALİ ACAR S.S
17:00 BANVİT DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE TBF GENÇLER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18:00 BURHANİYE BELEDİYE KOCAELİ BASKET KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ BURHANİYE ATATÜRK S.S
19 KASIM 2017 PAZAR
15:00 BALIKESİR BŞB ANTALYA BŞB ASAT TS BASKETBOL SÜPER LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
16:00 BALIKESİR BŞB YEŞİLYURT TVF 1.LİG BAYANLAR KURTDERELİ S.S
13:00 BALIKESİR DSİ ALP SPOR TVF 2.LİG BAYANLAR KURTDERELİ S.S
12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD BİGA ÇİÇEKLİDERE TVF 2.LİG BAYANLAR AYVALIK S.S
14:00 ERDEK SPOR ESENLER ARTERUS TVF 2.LİG BAYANLAR ERDEK S.S
13:00 YEŞİL GÖNEN ENG SP KLB İZMİR RSK TS BASKETBOL BÖLGESEL LİG FAHRİ DİLMAÇ S.S
20 KASIM 2017 PAZARTESİ
17:00 B.BÜYÜKŞEHİR BLD D.S.İ. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S
19:30 EDR. ALTINOLUK MENTEŞ SPOR VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S
17:30 BURHANİYE BELEDİYE AYVALIKGÜCÜ A VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE S.S
15:30 AYVALIKGÜCÜ B AYVALIK GSK VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S
21 KASIM 2017 SALI
17:00 MANYAS BLD SP KLB GÖNEN BLD VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR MANYAS S.S
19:30 SUSURLUK GSK BANDIRMA SPOR VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR SUSURLUK S.S
22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
18:00 KARESİSPOR TÜRKTELEKOM BASKETBOL 1.LİG KURTDERELİ S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BALIKESİR DSİ SPOR BASKETBOL U16 ERKEKLER EDREMİT S.S
19:00 BANVİT BASKETBOL KLB POTANIN YILDIZLARI SPOR KLB BASKETBOL U16 ERKEKLER KARA ALİ ACAR S.S
17:00 AYVALIK GSK BURHANİYE BLD VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S
19:00 AYVALIKGÜCÜ A AYVALIKGÜCÜ B VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S
23 KASIM 2017 PERŞEMBE
17:00 D.S.İ. EDR. ALTINOLUK VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S
19:00 MENTEŞ SPOR B.BÜYÜKŞEHİR BLD VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S
19:00 BANDIRMA SPOR MANYAS BLD SP KLB VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞMG LİSESİ S.S
16:00 GÖNEN BLD24 KASIM 20 SUSURLUK GSK VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S
24 KASIM 2017 CUMA
17:30 BURHANİYE BELEDİYE AYVALIKGÜCÜ B VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE S.S
15:30 AYVALIK GSK AYVALIKGÜCÜ A VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S
*
2017-2018 FUTBOL SEZONU 12.HAFTA PROGRAMI
18 KASIM 2017 CUMARTESİ
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK U15 AKADEMİ LİGİ. AHP 2 NO
12:00 CEYLANSPOR HARB-İŞ SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BALIKESİRMENTEŞSPOR İVRİNDİBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 MAHMUDİYESPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 KEPSUTBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. KEPSUT
12:00 ETİBORSPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS BİGADİÇ SENT
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR BALYA BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS BİGADİÇ SENT
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ARMUTCUKGENÇ. SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 TAYFUNSPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNENSENT.
14:00 BANDIRMAGÜCÜ G.SPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
19 KASIM 2017 PAZAR
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ESKİŞEHİRSPOR TFF 1 LİG ATATÜRK
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ESKİŞEHİRSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
13:30 BANDIRMASPOR OTTCOOL KARAGÜMRÜK TFF 2.LİG BANDIRMA
14:00 BALYA BLD.SPOR BORNOVA YEŞİLOVASPOR BAL LİGİ BALYA
14:00 HAVRAN F.BLD.SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR BAL LİGİ HAVRAN
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 YENİKAVAKSPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 1 NO
14:00 HALALCASPOR KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 ŞABANLARSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 2 NO
14:00 NERGİZSPOR SINDIRGI BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 2 NO
10:00 YAKUPKÖYSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
12:00 CEYLANSPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR DURSUNBEY BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS ERGAMA
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR ERDEKSPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ SENT
12:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR KÖR.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR AKÇAYSARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 BURHANİYE BLD.SPOR YENİSANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 BARBAROSSEFASPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 SAKARYASPOR C.M.BURHANİYESPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
12:00 GÜDOĞAN ÇELTİKSPOR PAŞAÇİFTLİK 1K FUTBOL MÜS. GÖNENSENT.
14:30 REŞADİYESPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNENSENT.
12:00 HASANBEYSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS HASANBEY
12:00 SANAYİSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:30 MARMARAADALARSPOR GÖNENBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ERDEKDÜZLERSPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
*
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
20 KASIM 2017 PAZARTESİ
10:00 ALBAY C.T. N. OĞUZ A.L 15 TEMMUZ A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
11:00 SAVAŞTEPE N.F.K. A.L CUMHURİYET A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
12:00 SUSURLUK HAYME ANA MTAL ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
13:00 M.VEHBİ BOLAK A.L AYVALIK RAHİM USTA A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
14:00 A 1 B 2 HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
15:00 B 1 A 2 HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
21 KASIM 2017 SALI
11:00 GAZİ M. KEMAL M.T.A.L. CUMHRİYET A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 100. YIL M.T.A.L. İ.M.K.B. M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 ÖZEL AÇI A.L. ALB. C.T.N.OĞUZ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 SAVAŞTEPE N.F.K. A.L. Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
10:00 K1 O1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 M1 N1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 R 1 S 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
11:00 P 1 T 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
11:00 MAĞLÜPLER HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 GALİPLER HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
23 KASIM 2017 PERŞEMBE
10:00 A GRUBU BİRİNCİSİ D GRUBU BİRİNCİSİ FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
11:00 B GRUBU BİRİNCİSİ C GRUBU BİRİNCİSİ FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
12:00 A 1 H 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 B 1 G 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 C 1 F 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
15:00 D 1 E 1 FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
Bandırma Gerçek Editör :Berkan Kozan