Namık Havutça ADD Genel Sekreterliğine Seçildi

16. Olağan Genel Kurul’unu 25-26 Eylül 2021 tarihinde  gerçekleştiren Atatürkçü Düşünce Derneği; ilk Genel Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. 
Toplantıda; Mustafa Hüsnü Bozkurt oybirliği ile Genel Başkan seçildi.

NAMIK HAVUTÇA GENEL SEKRETER

Genel Başkan yardımcıları sırasıyla; Tolga Kale, Ayhan Erdinç Yalçınkaya, Şengül Can, Safa Yenice ve Altınok Öz oybirliği ile seçildi. Genel Sekreterlik görevine ise Namık Havutça, Genel Sekreter Yardımcılığı için; Güler Akıncı, Necmi Akyalçın, Aslıhan Ateş ve Arif Güvenir oy birliği ile seçildi. Genel Saymanlığa Basri Gürsoy, Genel Sayman Yardımcılığına; Taylan Devrim Ercan ve Haydar Murat Topçu oybirliği ile seçildi. 
Yapılan toplantı sonrasında; Genel Başkan Mustafa Hüsnü Bozkurt başkanlığında; Genel Yönetim Kurulu, Genel Denetleme Kurulu, Yüksek Disiplin Kurulu, Ankara Şube Başkanları ve üyeleri Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda yer aldılar. Anıtkabir programının ardından heyet; Kurucu Genel Başkanımız Merhum Prof. Dr. Muammer Aksoy’un kabrini ziyaret etti. Genel Başkan Mustafa Hüsnü Bozkurt’un kısa konuşması sonrasında karanfil sunumu ile program son buldu. 

02-102021