Feyyaz Hoca Yiğit'e nasıl sabretti ?

Yenemedik ama yenilmedik. Denizlispor krşılaşmaında avuntumuz bu cümle oldu. Tabi hayıflandığımız ayrıntılar var.

Bir kere bu kadar ince işlerle takımı takım yapan tecrübeli Feyya Uçar Hocanın Yiğit'e 45 ve artı ikinci yarıda kısa süreli deolsa tahammülünü  bir türlü çözemedik.

Muhtemelen Yiğit'in küçük koridorunda top gelsin diye nöbet beklerken defansın arkasına atılacak topla iyi yaptığı tek iş olan sprintle inip sert ortasıyla belki bir gol umudu olur hesabıydı. Evet ama karşı taraftada işi bilen bir hoca vardı Ali Tandoğan Yiğit2e önlem almıştı nitekim yanından geçen topa bile bakmayan ofansif pres te neymiş havasında olan Yiğit 'le 50 dakikadan fazla 1 kişi eksik oynadık. Bu eksikliği kim kapattı?  Özellikle Bahri Can ve günün başarılı isimlerinde Kaptan Emre Güngör ve umarım yannlış yazmıyorumdur  Marina De Silva 'ya gösterdikleri artı çaba ve özverili emekleri için teşekkür etmek istiyorum.

Bahri Can bu kardeşimiz gerçekten bitmez tükenmez ciğeriyle gitti geldi gitti geldi evet  adaletli hocan  varsa forma nasıl alınırın örneğidir son topu pozitif kullanma özelliğini bir yakalarsa bize hiç. bir rakip önlem alamaz diye düşünüyorum. Marina 90 dakika hiç durmadı hamleleri gerekli olan yerde Denizlispor forvetlerine pozisyon ürettirmedi. Kaptan Emre Güngör sorumluluğun bilincine vardığı için özellikle tebrik ediyorum. Kaptan gibi kaptan böyle olur dedi.

Doğan'ın oyuna geç alındığına yönelik düşünceler var Feyyaz Hoca'nın bir bildiği vardır bizim bilemediğimiz diye düşünüyorum ancak net pozisyonları da özellikle Gökhan Karadeniz  Üstün  3lsüyle yakaladık şanssızdık. Sertaç Çam'ın özellikle rakip yüklenirken yakalayacağı pozisyonlarda yıldızlaşacağı aşikar bu maçta vasattı ancak kalitesi belli. 

SERHAT OZAR