BALIKESİR'DE HAFTALIK HAFTALIK PROGRAM
31 ARALIK 2016 CUMARTESİ
20:00 MEKKENİN FETHİ PROGRAMI KURTDERELİ S.S
15:00 BANVİT MURATBEY UŞAK TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
02 OCAK 2017 PAZARTESİ
10:30 ANALİG TAEKWONDO İL KARMASI SEÇME MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
03 OCAK 2017 SALI
18:00 YARIŞ GENÇLİK VE SP KLB BANDIRMA KIRMIZI U 18 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
17:00 KÖRFEZ EĞİTİM VE GELİŞİM SP KLB BANVİT BASKETBOL U 18 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
15:00 BANDIRMA SPOR 1453 ÜSKÜDAR SP KLB THF HENTBOL BAYANLAR 1.LİGİ ERDEK S.S.
04 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
18:00 KÖRFEZ EFELER BEST BALIKESİR U 13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
17:30 MARMARA BASKETBOL AKADEMİ İDA GSK U 13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ BANDIRMA Ş.M.G.L
20:00 BANVİT ARİS FİBA ŞAMPİYONLAR LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
06 OCAK 2017 CUMA
19:30 AYVALIK AKADEMİ AYVALIKGÜCÜ BLD SPOR U 13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
18:00 KÖRFEZ EFELER BANDIRMA KIRMIZI U 13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD GÜRE SPOR U 13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI 02-06 OCAK 2017
02 OCAK 2017 PAZARTESİ
11:30 PLEVNE O.O. ÖZEL AÇI O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
10:00 DURSUNBEY ATATÜRK O.O. 125.YIL YİBO KEPSUT VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
11:00 SINDIRGI CUM. O.O. SAVAŞTEPE FATİH O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
12:00 N.SADIK ÖZYİĞİT O.O. SUS. SUS. MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
13:00 BİGADİÇ ATATÜRK O.O. YAKUPKÖY O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
14:00 Z.PAŞA O.O. Ç.BATUBEY O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
12:00 100.YIL M.T.A.L. A.MENDERES A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
13:00 BALIKESİR L. ÖZEL KARİYER TEM.LİSİ FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
14:00 SINDIRGI A.İ.H.L. GOP A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.14:00 SINDIRGI A.İ.H.L. GOP A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
11:00 B1 C1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 1
12:30 A1 E1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 1
10:00 D1 E2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT SPOR SALONU
11:00 E1 F2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT SPOR SALONU
12:00 F1 D2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT SPOR SALONU
14:30 F1-EDREMİT A.L. E1-EDR.FENNUR SÖZEN M.T.A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT SPOR SALONU
11:00 F1 L1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
12:30 K1 G1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
10:00 AYV. M.A.ERSOY O.O. ALT. KAR.ÇAVUŞOĞLU O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE SPOR SALONU
10:00 G1 Y.S.SELİM A.L. F1 GÖNEN Ö.SEYFETTİN A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A Ş.M.G. SPOR SALONU
11:30 E1-Gönen İmam Hatip I1 Ş.M.G. A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A Ş.M.G. SPOR SALONU
14:00 ERDEK NERİME YÜKSEL O.O. BAND.ÖZ.BAHÇEŞEHİR O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. SPOR SALONU
03 OCAK 2017 SALI
11:00 MERKEZ 1 KÖRFEZ 2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ SPOR SALONU
12:30 MERKEZ 2 KÖRFEZ 1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ SPOR SALONU
10:00 ALB.TAYYAR N. OĞUZ O.O. KARAHALLILAR O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL M.T.A.L.S.
11:00 BALIKESİR İ.H.O.O. N.TALUN O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL M.T.A.L.S.
12:00 KARESİ O.O. PLEVNE O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL M.T.A.L.S.
13:00 Ş.B.KARABIYIK O.O. PAŞAKÖY O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL M.T.A.L.S.
15:00 AYV.ATATÜRK A.L. BURH.AYŞE AKPINAR M.T.A.L. HENTBOL GENÇ KIZLAR BURHANİYE SPOR SALONU
11:00 ALT.K. ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT SPOR SALONU
13:00 BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR KÖR. O.O. AYV. SAKARYA O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SPOR SALONU
15:00 ÖZ.ALT.ÇAĞ.EĞT.VAKFI O.O. ÖZEL AKÇAY O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SPOR SALONU
10:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE SPOR SALONU
11:30 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE SPOR SALONU
13:00 F1-EDREMİT A.L. D1-ÖZ.BURH.UĞUR TEM.LİS. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A BURHANİYE SPOR SALONU
14:30 EDREMİT ÖZEL AREL TEM LİS. BURH.C.TORAMAN A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER B BURHANİYE SPOR SALONU
11:00 G1 H2-ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN SPOR SALONU
12:00 H1-SARIKÖY O.O. I2-MANYAS ATATÜRK O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN SPOR SALONU
13:00 I1-GÖN.M.AHMET GENÇ O.O. G2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN SPOR SALONU
11:00 M2 N1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 O1 M1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
04 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
11:00 D1 E1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 1
12:30 B1 A1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 1
11:30 Ç.BATUBEY O.O. PLEVNE O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 MERKEZ 1 KÖRFEZ 2.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ SPOR SALONU
12:30 KÖRFEZ 1.MAÇ GALİBİ BANDIRMA 2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ SPOR SALONU
14:00 BANDIRMA 1 MERKEZ 2. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ SPOR SALONU
11:00 A1 B2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
12:00 B1 C2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
13:00 C1 A2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 M.HASBİ A.L. CUMHURİYET A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
12:00 N.F.KISAKÜREK A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
10:00 3.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT SPOR SALONU
12:00 P1-EDREMİT M.T.A.L. R1-EDR. ÖZ. MEKTEBİM A.S.M.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SPOR SALONU
13:00 N1-EDR. FENNUR SÖZEN M.T.A.L S1-BURHANİYE A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SPOR SALONU
11:00 H1 G1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
12:30 F1 K1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
10:00 EDR. ÖZEL ÜSTEK O.O. AYV. M.A.ERSOY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE SPOR SALONU
10:00 BAND. VECİHİBEY O.O. ERDEK NERİME YÜKSEL O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. SPOR SALONU
13:00 L1-GÖN. MİRCİLER A.L. I1-BAND. Ş.M.G. A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. SPOR SALONU
14:00 H1-BAND. ENERJİSA FEN L. M1-GÖNEN A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. SPOR SALONU
05 OCAK 2017 PERŞEMBE
11:00 MAĞLUPLER VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ SPOR SALONU
12:30 GALİPLER VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ SPOR SALONU
14:00 BANDIRMA A.İ.H.L. EDREMİT ÖZEL AREL TEM LİS. VOLEYBOL ERKEKLER KIZLAR B KURTDERELİ SPOR SALONU
10:00 BALIKESİR İ.H.O.O. BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100.YIL M.T.A.L.S.
11:00 FATİH O.O. ALB.TAYYAR N. OĞUZ O.O. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100.YIL M.T.A.L.S.
12:00 BALIKESİR İ.H.O.O. KARAHALLILAR O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100.YIL M.T.A.L.S.
13:00 ALB.TAYYAR N. OĞUZ O.O. N.TALUN O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100.YIL M.T.A.L.S.
13:00 AYV. 15 EYLÜL O.O. BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR KÖR. O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
15:00 EDR.M.A.ERSOY O.O. ÖZ.ALT.ÇAĞ.EĞT.VAKFI O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 EDR.75.YIL O.O. ALT.K. ÇAVUŞOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
11:00 BURH.NADİR TOLUN O.O. AKÇAY N.TANSOY O.O. HETBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 BURH.AYŞE AKPINAR M.T.A.L. EDR.Ü.MUHARREM ERTAŞ A.L. HENTBOL GENÇ KIZLAR BURHANİYE S.S.
11:00 3.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
11:30 GÖN.M.A. GENÇ O.O. GÖN. SARIKÖY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
12:30 MAN. ATATÜRK O.O. GÖN. ALTIEYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
15:00 BAND.EVYAPAN O.O. BAND. ÖZ. BAHÇEŞEHİR O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR Ş.M.G. S.S.
16:00 BAND. YAM. EGELİ O.O. BAND. K.ENV. AKOĞLU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR Ş.M.G. S.S.
11:00 M2 M1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 N1 O1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
06 OCAK 2017 CUMA
11:00 C1 A1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 1
11:00 D1 B1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALİ HİKMET PAŞA 4
10:00 M.AZMAN ÇAV. O.O. BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O. HETBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100.YIL M.T.A.L.S.
11:00 KARAHALLILAR O.O. ALB.TAYYAR N. OĞUZ O.O. HETBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100.YIL M.T.A.L.S.
12:00 KARESİ O.O. PAŞAKÖY O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100.YIL M.T.A.L.S.
13:00 Ş.B.KARABIYIK O.O. PLEVNE O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100.YIL M.T.A.L.S.
14:00 3.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 F1 C1-İMKB M.T.A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
11:00 A1-A.TAYYAR C.NURAN OĞUZ A.L. E1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
12:00 G1 D1-SYAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S. S.
10:00 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
12:00 P1-EDREMİT M.T.A.L. S1-BURHANİYE A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 R1-EDR. ÖZ. MEKTEBİM A.S.M.L. N1-EDR. FENNUR SÖZEN M.T.A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 L1 K1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
12:30 H1 F1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN SAHASI
10:00 ALT. KAR.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR. ÖZEL ÜSTEK O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLARLAR BURHANİYE S.S.
10:00 BAND.ÖZ.BAHÇEŞEHİR O.O. BAND. VECİHİBEY O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
13:00 K1-BAND. RECEP GENCER M.T.A.L. M1-GÖNEN A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
14:00 L1-GÖN. MİRCİLER A.L. H1-BAND. ENERJİSA FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : Balikesir Ghsim
Twitter : @Balikesir_GHSIM
BGHABER- SERHAT OZAR