ADD Bandırma Serdar Polat Tek Listeyle Kazandı

Serdar Polat ADD Bandırma Şube Başkanlığına  seçildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şube Başkanlığı’nın Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Serdar Polat ve yeni ekibi kazandı. Yeni Yönetim kurulu Sadullah Batur, Hasan Kartal, Ayla Bilgen, Dilek Karaaslan, Nergiz Şengül, Özlem Altuğ, Murat Madak ve Kadir Ünlü’den oluştu. Genel kurulda konuşan ADD Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat “Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi olarak Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucusu, bekçisi, ilke ve devrimleri yaşatmak için başta Bandırma ve çevresi olmak üzere ulusal alanda her platformda çalışmalarını sürdürmüştür ve sürdürmeye de kararlıdır ”dedi.

İlke ve İnkilaplarının Yılmaz Savunucusuyuz

Polat, Atatürk ilke ve devrimlerinin şemsiyesi altında tüm toplumun birleşmesi ve bir arada olmasının en önemli hedefleri arasında olduğunu söyledi. Polat devamında şunları söyledi “Atatürk ilke ve devrimleri altında tüm toplumun bir araya gelme isteği bizim hedeflerimizin ve duruşumuzun doğruluğunu göstermektedir. Bu doğrultuda çalışmalarımıza, toplumu bilinçlendirmek için sosyal alandaki çalışmalarımıza yılmadan devam etmekte kararlıyız”

Yolumuz Atatürk ilke ve devrimlerinin yoludur!
Serdar Polat Genel Kurula katılanlara teşekkür mesajı paylaştı. 
"Bu gün yaptığımız 13. Genel Kurulumuzda bizlere destek veren Milletvekilimiz sayın Ahmet Akın’a, Önceki dönem Milletvekilimiz sayın Mehmet Tüm, Belediye Başkanımız sayın Dursun Mirza, Chp Belediye Başkan Adayı sayın Tolga Tosun , Add Erdek Şube Başkanımız sayın Hatice Kirazoğlu ,Chp Bandırma Başkanı sayın Hüseyin Bahar’a, Belediye eski Başkan yardımcımız sayın Ozan Onur’a, Eğit-Koop ,Eğitim İş, ÇYDD , THK, Emekli Sen, Tükoder,Rotary Kulübü, Lions Kulübü, GÜMÇED, Şiir Yolcuları,Şehit ve Gaziler Vakfının değerli Yönetim Kurulu Başkanlarına ve temsilcilerine, ADD Bandırmamızın çok kıymetli üyelerine ve yolu Atatürk ilkeleri olan ADD gençliğimize, değerli Basın Emekçisi dostlarımıza, Kayacık Toki Site Yönetimi Başkanı Cumhur Sevim’e ve Bandırmamızın her kesiminden dostlarımıza,aramızda olamayarak mesaj ve çiçek yollayan milletvekillerimiz sayın Fikret Şahin ve sayın Namık Havutça ‘ya ve iyi dileklerini ileten çevre Add Yönetim Kurulu üyelerine yürekten teşekkür ediyorum.Bize güç ve cesaret veriyorsunuz. "

MUSTAFA YAMANER HABERİ -19-02-2019 -BANDIRMA