Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan"Gücümüzü Halktan Alıyoruz"

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın'ın kapalı pazar yeri ziyaretinde söylediği Ak Parti Halktan Koptu açıklamalarına tepki gösterdi. Doğan Halkla bağımız hiçbir zaman kopmadı.Her zaman vatandaşlarımızla esnaflarımızla iç içeyiz onlar gibi tepeden bakmıyoruz halkımızın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Partiye olan gönül bağının göstergesi seçimlerdir her zaman yüzde 50 nin üzerinde alınan oydur bu gücünü halktan aldığının en büyük göstergesidir."Dedi.

Ak Parti Bandırma ilçe başkanı Mehmet Doğan Bandırma Cumartesi Pazarında  vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile buluştu. Aktif saha çalışmalarına sürekli olarak devam eden Doğan vatandaşla sürekli olarak iletişim halinde kaldıklarını ve vatandaşın bu bağının Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak partiye olan gönül bağı olduğunu belirtti.

Davamız gücünü her zaman halktan aldı. 

Doğan ilçe yönetim kurulunda görevli arkadaşlarla birlikte sürekli olarak halkın nabzını tuttuklarını ve tüm istek ve fikirleri değerlendirdiklerini belirtti Doğan yaptığı açıklamada " Ak parti Türkiye'de girdigi tum seçimleri kazanmış ve Türkiye'de doğudan batıya tüm bölgelerde halkı ilgisine mazhar olmuş bir kitle partisidir. Başta son yerel seçim olmak  üzere oyu her zaman yüzde 50'nin üzerinde olmuştur Bu da Ak parti davasının gücünü halktan aldığının en güzel göstergesidir dedi.

Doğan açıklamasında halka hiçbir zaman bağı olmamış halkın dertlerine her zaman uzak olmuş. Anadolunun sesine kulak tikamis siyasi partilerin bu bağı anlaması çok zor. Diğerleri gibi halka asla tepeden bakmadık. Küçük gormedik . Daha düne kadar Ak Partiyine ve seçmenini aşağılayan bidon kafalı, gobegin kaşıyan adam diyen siyasiler şimdi bize vatandaşla olan gönül bağımız sorguluyor. Kendi karanlık tarihleriyle yuzlesirlerleşe Türk siyaseti adına daha olumlu bir durum ortaya cikar. Halkı düşman görmüş siyasi oluşumların bizim Gönül bağımız sorgulaması için önce içinden çıktıkları toplumu analmaları gerekir. Bu bizim gibi sırtını halka dayayanlarla sırtını malum örgütlere dayayanlarin mücadelesidir. Ve halkın dediği yer zaman doğrudur.

BANDIRMA GERÇEK - 13-07-2019