Akşener Bandırma'da Esnafları Ziyaret Etti

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener  seçim otobüsüyle geldiği Bandırma'da esnaf ve vatandaşlarla görüşerek sohbet etti.  

https://www.youtube.com/watch?v=IN355eRi8os

Programında Bandırma'da  esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeden önce Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'unda yer aldığı kendisini karşılayan heyetle birlikte vatandaşların yoğun sevgi gösterileri eşliğinde  kısa bir konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener  Cumhur İttifakı iktidarına sert eleştiriler içeren konuşmasında " Bu ülkede harami düzen var. Her şeyden önce seçmen olarak bu düzeni beraber kaldıracağız. Çaldırmayacaksınız, çalmayacaksınız. İsraf etmeyeceksiniz. Kaynakları yerinde kullanacaksınız. Türkiye’nin imkanları büyük, Türkiye’nin harika insanları var, Türkiye’nin muhteşem gençleri var. O gençlerin önüne umudu koyacaksınız, istihdamı yaratacaksınız. Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yok. Tekrar söylüyorum; hırsızlık yapmayacaksınız, hırsızlığa müsaade etmeyeceksiniz. İsrafı önleyeceksiniz. Bütün bunların neticesinde elbet de el ele verip bu harami düzeni değiştireceğiz. Seçmenin velinimet olduğunu siyaset ağalarına birlikte göstereceğiz inşallah.” dedi.. 

video için tıklayınız

https://www.youtube.com/watch?v=IN355eRi8os

Daha sonra  Susurluk ilçesine geçen Akşener, İYİ Parti yerel yönetiminde olduğu İlçe Belediyesi önünde vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada  kentte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İllerde ve ilçelerde esnafı gezdiğini anımsatan Akşener, şöyle konuştu:
"Bizim inancımıza göre siyaset vatandaşının derdine çözüm üretme makamıdır. Siyasetçinin tek bir görevi vardır, diğer siyasi partilerle seçmeninin, milletinin problemlerine, dertlerine, kulak verip onlara dair çözümler üretip 'diğer siyasi partilerin çözümlerinden daha iyi yaptım' deyip sizin huzurunuzda hizmet üzerinden, çözüm üzerinden rekabet etmektir."
Konuşmasının ardından esnafı gezen Akşener, daha sonra Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney'i ziyaret etti.
Başkan Güney'den ilçedeki çalışmalara ilişkin bilgi alan Akşener, belediye tarafından yapılan Sanat Sokağı'nı gezdi. Burada stant kuran kadınlarla fotoğraf çektiren Akşener, daha sonra kentten ayrıldı.
30-07-2022/foto : Volkan Bayraktar