HAFTALIK PROGRAM
28 NİSAN 2017 CUMA
13:00 EGEMENLİK KUPASI ÜÇ BANT BİLARDO MÜSABAKALARI BANDIRMA RELAX BİLARDO S.
29 NİSAN 2017 CUMARTESİ
10:00 1.BANDIRMA KAYMAKAMLIK TAEKWONDO ŞAMPİYONASI Ş.M.G.L S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SP KIR ÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL KADINLAR BASKETBOL PLAY OFF EDREMİT S.S
29 -30 NİSAN 2017
10:00 KULÜPLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
10:00 DART İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
12:00 EGEMENLİK KUPASI ÜÇ BANT BİLARDO MÜSABAKALARI BANDIRMA RELAX BİLARDO S.
30 NİSAN - 01 MAYIS 2017
11:00 BAHAR BAYRAMI KUPASI YELKEN YARIŞMALARI BURHANİYE
30 NİSAN 2017 PAZAR
10:00 MUAY THAİ MİNİKLER YILDIZLAR GENÇLER 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK KUPASI SAVAŞTEPE
01 MAYIS 2017 PAZARTESİ
18:00 BEST BALIKESİR BANVİT BASKETBOL U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 D.S.İ YARIŞ GENÇLİK VE SP KLB DERNEĞİ U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
14:00 BURHANİYE BLD SPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK (A) U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
16:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL BANDIRMA BASKETBOL GSK (B) U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL BURHANİYE BLD SPOR U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
19:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP EDREMİT BLD GÜRE SP U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
02 MAYIS 2017 SALI
17:00 GENÇLİK SP KLB (A) GENÇLİK SP KLB (B) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
18:00 BANDIRMA SP KLB (B) BANDIRMA SP KLB (A) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
17:30 BANDIRMA BASKETBOL GSK (A) BURHANİYE BLD SPOR U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ Ş.M.G.L S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SP BURHANİYE BLD SPOR U14 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
19:00 BANDIRMA BASKETBOL MARMARA BASKETBOL AKADEMİ U14 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ Ş.M.G.L S.S
03 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
16:00 GENÇLİK SP KLB (A) BANDIRMA SP KLB (A) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
17:00 GENÇLİK SP KLB (B) BANDIRMA SP KLB (B) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
18:00 YARIŞ GENÇLİK VE SP KLB DERNEĞİ BEST BALIKESİR U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
18:00 BURHANİYE BLD SPOR AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR BANDIRMA KIRMIZI U12 BASKETBOL ERKEKLER EDREMİT S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U14 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
04 MAYIS 2017 PERŞEMBE
17:30 BANDIRMA BASKETBOL GSK (A) AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ Ş.M.G.L S.S
18:00 BURHANİYE BLD SPOR AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
19:00 BANDIRMA BASKETBOL GSK (B) EDREMİT BLD GÜRE SP U12 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ Ş.M.G.L S.S
05 MAYIS 2017 CUMA
16:00 GENÇLİK SP KLB (A) BANDIRMA SP KLB (B) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
17:00 BANDIRMA SP KLB (A) GENÇLİK SP KLB (B) HENTBOL YILDIZ KIZLAR MAH LİG KURTDERELİ S.S
19:30 BEST BALIKESİR D.S.İ U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
18:00 BALIKESİR GENÇLİK BANDIRMA BASKETBOL U14 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U14 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP EDREMİT BLD GÜRE SP U14 BAYANLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
15:30 KÖRFEZ EFELER SPOR KLB. BANDIRMA KIRMIZI U12 BASKETBOL ERKEKLER EDREMİT S.S
ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN HAFTALIK FUTBOL PROGRAMI 28 NİSAN-03 MAYIS 2017
28 NİSAN 2017 CUMA
13:00 BURHANİYEBLD.SPOR BANDIRMASPOR U14 PLAY-OFF AHP 1 NO
15:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BARBAROSSEFASPOR U14 PLAY-OFF AHP 1 NO
29 NİSAN 2017 CUMARTESİ
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR HARB-İŞSPOR 3.LİG KADINLAR AHP BLD.TES
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BİGADİÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRMENTEŞSPOR BALIKESİRSPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:30 BİGADİÇSPOR 5 EYLÜLSPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
15:00 SINDIRGIBLD.SPOR BALYA BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:00 VİCDANİYESPOR BALYA BLD.SPOR 2KU19 FUTBOL LİGİ AHP 4 NO
15:00 DEMİRSPOR HARB-İŞSPOR U16 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
15:00 BALIKESİR FUTBOL MASTER DİKİLİ KARDEŞ MASTER MASTER FUTBOL MÜS AHP 2 NO
15:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİMSPOR G.O.PAŞASPOR U16 FUTBOL MÜS SUSURLUK
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS İVRİNDİ
12:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR KARGÖZOĞLU İ.Ö.O U13 FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR CUM.MAH.SANAYİSPOR U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
13:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ARMUTÇUK GENÇLİK U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:30 2008 YENİMAH.SPOR BARBAROSSEFASPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
11:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
12:30 ÇELİKSPOR BANDIRMASPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
14:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR MARMARA ADALARBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:30 EDİNCİKSPOR ERDEKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SANAYİ
30 NİSAN 2017 PAZAR
14:00 BALIKESİRSPOR BOLUSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 N0
16:00 BALIKESİRSPOR BOLUSPOR TFF 1.LİG ATATÜRK
13:00 HARB-İŞSPOR YENİÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS AHP 1 NO
15:00 YENİKAVAKSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR KARŞIYAKASPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 BALIKESİRSPOR KARŞIYAKASPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 ATKÖYSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
13:00 YENİCESPOR ESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
15:00 TATLIPINARSPOR ŞABANLARSPOR 2K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
11:00 GÖBELSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS GÖBEL
14:00 MAHMUDİYESPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS MAHMUDİYE
14:00 ERGAMASPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS ERGAMA
14:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2K FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 ÇAMOBASPOR KÖRFEZ ASLANLARISPOR 2K FUTBOL MÜS AYVALIK
11:00 600 EVLERSPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
13:00 ETİSPOR GÖNENBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 BANDIRMASPOR 5 EYLÜLSPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
14:00 EDİNCİKSPOR MUSAKÇASPOR 2K FUTBOL MÜS EDİNCİK
12:30 BOSTANCISPOR ÇELİKSPOR 2K FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
14:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR HAVUTÇASPOR 2K FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
14:00 TUZAKÇISPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 2K FUTBOL MÜS TUZAKÇI
02 MAYIS 2017 SALI
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR DUDULLUSPOR 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP BLD.TES
17:00 BARBAROSSEFASPOR BANDIRMASPOR U14 PLAY-OFF AHP 1 NO
17:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 PLAY-OFF AHP 2 NO
03 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
14:00 BANDIRMASPOR EVKUR YENİMALATYASPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
16:00 BANDIRMASPOR EVKUR YENİMALATYASPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
17:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR 600 EVLERSPOR U16 FUBOL MÜS SUSURLUK
17:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR BURHANİYEBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
18:15 GÖMEÇBLD.SPOR KARGÖZOĞLU İ.Ö.O U13 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
18:15 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
15:00 ÇINARLIGÜCÜSPOR BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS SANAYİ
17:00 ÇELİKSPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS SANAYİ
12:00 GÜNDOĞANÇELTİKSPOR GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR 2K FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
14:00 HAVUTÇASPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
16:00 TAYFUNSPOR ETİSPOR U16 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
17:30 GÖNENBLD.SPOR MANYASBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
BANDIRMA GERÇEK