Bandırma ve Çevresinde Kariyer Festivali Başlıyor…

 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Bandırma Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Bandırma Merkez olmak üzere çevre ilçelerde gerçekleştirmeyi düşündükleri Kariyer Festivali adı altında etkinlik hazırlamışlardır.

Kariyer Festivalinin ilk etkinliği 20 Kasım Salı günü Gönen Meslek Yüksekokulu öğrencileri başta olmak üzere çevre de yaşayanlara yönelik olarak Gönen Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sonrasın da 21 Kasım Çarşamba günü Manyas Meslek Yüksekokulu’nda,  22 Kasım Perşembe günü Erdek MEB Konferans Salonunda ve son etkinliğin 23 Kasım Cuma günü Bandırma Meslek Yüksekokulu’nda yapılması planlanmıştır.

Kariyer Festivalinde konularında uzman olan ve ağırlığı bölge firmalarında çalışan kişiler firmalarını temsilen konuşacak. Ayrıca bölge dışında Girişimci Eğitmeni Tufan Ata YILMAZ Bursa’dan gelerek festivale katılacak.

MYO ve MEB Öğrencilerinin dışında meraklıların da katılımına açık olan Kariyer Festivalin de firmalar stant açacaklardır.i

Kariyer Festivalinde mezun ya da mezun adayı öğrenciler ve işsiz insanların iş bulmaları, bölgede ki firmaların nitelikli eleman bulmaları amaçlanmaktadır.

 

BANDIRMA GERCEK