CHP Genel Başkan Yrd. Ahmet Akın Ramazan Bayramı Mesajı

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MİLLETİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nı yayımladığı mesajı ile kutladı. CHP’li Akın, ekonomik buhranda vatandaşların Ramazan ayını büyük fedakarlıklarla geçirdiğini belirterek, “Mutfağında pişirdiği aşını ekmeğini iftarda sofrasında paylaşarak geçiren vatandaşlarımız Bayramda kucaklaşarak sevgisini ve huzurunu paylaşacak. Milletimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Ramazan Bayramı mesajında şu görüşleri paylaştı:

“Sevginin, saygının ve hoşgörünün, dostluk, dayanışma, paylaşma, yardımlaşma, birlik, kardeşlik ve dürüstlüğün pekiştiği, birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, umutların canlandığı yani toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan özel günlerden birini daha, Ramazan Bayramını hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan bayramımız sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaştığı, umutla yarınlara bakmak için bir araya geldiği, paylaşmanın sevincini yaşadığı önemli günlerimizdendir. Milletimizin refah ve huzurla Ramazan Bayramını kutlayabilmesi gönülden arzuladığımız en önemli temennimizdir.  Bugün vatandaşlarımız, bayramlarını bayram gibi kutlamak için yanıp tutuşuyor. Ailelerimizin büyükleri, ellerini öpen torunlarına, çocuklarına hiç olmazsa küçük bir bayram hediyesi ile onları kucaklamak istiyor. Kardeşler kucaklaşmak, evlatlar anne babalarına sarılmak istiyor. Bayramın ruhu olan paylaşımı, gönül rahatlığı içinde komşusu, hemşehrisi, köylüsü ile yaşamak isteyen vatandaşlarımız, ekonomik imkanlarını zorlayarak bu duyguyu, paylaşım duygusunu yaşamaya çalışıyor. Milletimizin beklentisi zenginlikle ve bolluk içinde yaşama arzusudur. İyi bir yönetim, temiz siyaset ve toplumsal uzlaşma ile birlikte ekonomik refah ülkemizin aydınlık günlerinin teminatıdır. Milletimizin bu beklentilerinin sağlanması temennisi içinde;

Vatanımız için, milletimiz için gözlerini kırpmadan kendini feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyor, şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyor, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

29-04-2022/NURİ BAYNAZOĞLU