CHP Genel Bşk.Yrd. Oğuz Kaan Salıcı Edremit'te Konuştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Daha önce yerel seçimde Türkiye'nin kaderini nasıl değiştirdiysek, bundan sonraki cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye'nin önümüzdeki döneminin aydınlık geleceğini hep beraber kuracağız." dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Edremit'e geldik daha sonra Balıkesir'de örgütümüzün toplantılarına katılacağız.  Güzel olan şu belediyelerimizin CHP ile tamamen vatandaşın yanında sosyal demokrat belediyeciliği nasıl yapılıyor  diye gördüler, CHP yeoy vermeyen vatandaşlar da gördüler ki  CHP tamamen halkın yanında.. Daha önce yerel seçimde Türkiye'nin kaderini nasıl değiştirdiysek, bundan sonraki cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye'nin önümüzdeki döneminin aydınlık geleceğini hep beraber kuracağız." dedi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet  Akın  vatandaştan yana milli enerji politikasının oluşması gerektiğini belirten konuşmasında  enerji politikalarına yönelik eleştirilerini dile getirdi.

Salıcı, Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın'la CHP Edremit İlçe Başkanlığını ve daha sonra  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı ziyaret etti.

04-06-2021