HAFTALIK PROGRAM
04 HAZİRAN 2017 PAZAR
09:00 KİCK BOKS İL SEÇMESİ( GENÇLER VE YILDIZLAR) GENÇLİK MERKEZİ BOKS VE TAEKWONDO SALONU
05 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ
18:00 KÖRFEZ EFELER SP. KLB. BANVİT BASKETBOL U 11 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
18:00 YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ BALIKESİR D.S.İ U 11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ KARESİ GSK U 11 ERKEKLER BASKETBOL ERDEK S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U 11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
06 HAZİRAN 2017 SALI
17:00 MAĞLÜPLER 3.LÜK-4.LÜK MAĞLÜPLER 3.LÜK-4.LÜK U 14 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:30 GALİPLER 1.LİK-2.LİK GALİPLER 1.LİK-2.LİK U 14 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
16:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK U 11 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
17:30 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ U 11 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
07 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA
17:00 YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ KÖRFEZ EFELER U 11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
17:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ U 11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
18:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR BALIKESİR D.S.İ U 11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
18:30 KARESİ GSK BANVİT BASKETBOL U 11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
08 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE
18:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL AYVALIKGÜCÜ BLD. U 11 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ BANDIRMA BASKETBOL GSK U 11 KIZLAR BASKETBOL ERDEK S.S
14:00 ASKF GENEL KURUL TOPLANTISI KURTDERELİ S.S
09 HAZİRAN 2017 CUMA
17:30 BANDIRMA BASKETBOL GSK AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U 11 KIZLAR BASKETBOL Ş.MEHMET GÖNENÇ S.S
18:00 KÖRFEZ EFELER SP. KLB. KARESİ GSK U 11 ERKEKLER EDREMİT S.S
19:00 BANVİT BASKETBOL AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U 11 ERKEKLER K.ALİ ACAR S.S
17:30 TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ BALIKESİR D.S.İ U 11 ERKEKLER ERDEK S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ U 11 ERKEKLER AYVALIK S.S
*
ASKF HAFTALIK PROGRAMI
02 HAZİRAN CUMARTESİ
16:00 BALIKESİRSPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U12 AHP 1 NO
17:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BALIKESİR KARTALSPOR U12 AHP 1 NO
18:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR U12 SUSURLUK
16:00 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U12 AYVALIK
17:00 KÜÇÜKKÖYSPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O U12 AYVALIK
18:00 ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U12 AYVALIK
16:00 ÇELİKSPOR BANDIRMASPOR U12 SANAYİ
17:00 ERDEKSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U12 SANAYİ
18:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR U12 SANAYİ
03 HAZİRAN CUMARTESİ
17:00 VİCDANİYESPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U11 AHP 1 NO
18:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR BALIKESİRSPOR U11 AHP 1 NO
17:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR BALIKESİR KARTALSPOR U11 AHP 2 NO
18:00 BİGADİÇSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U11 AHP 2 NO
16:00 ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR GÖMEÇBLD.SPOR U11 AYVALIK
17:00 BURHANİYEBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U11 AYVALIK
18:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U11 AYVALIK
17:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U11 SANAYİ
18:00 BANDIRMASPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR U11 SANAYİ
04 HAZİRAN PAZAR
17:00 BALIKESİR KARTALSPOR BİGADİÇSPOR U11 AHP 1 NO
18:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U11 AHP 1 NO
17:00 BALIKESİRSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U11 AHP 2 NO
18:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR VİCDANİYESPOR U11 AHP 2 NO
16:00 BARBAROSSEFASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U11 AYVALIK
17:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O BURHANİYEBLD.SPOR U11 AYVALIK
18:00 2008 YENİMAH.SPOR ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR U11 AYVALIK
17:00 BANDIRMA KARTALLARISPOR BANDIRMASPOR U11 SANAYİ
18:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR GÖNENBLD.SPOR U11 SANAYİ
05 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ
B.B.Ş.BELEDİYESPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U12 AHP 1 NO
SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR BALIKESİRSPOR U12 AHP 1 NO
BİGADİÇSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U12 AHP 1 NO
GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U12 AYVALIK
BURHANİYEBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U12 AYVALIK
KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR U12 AYVALIK
BANDIRMASPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR U12 SANAYİ
ERDEKSPOR ÇELİKSPOR U12 SANAYİ
BANDIRMA KARTALLARISPOR GÖNENBLD.SPOR U12 SANAYİ
07 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA
16:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR U12 AHP 1 NO
17:00 BALIKESİR KARTALSPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U12 AHP 1 NO
18:00 BALIKESİRSPOR BİGADİÇSPOR U12 AHP 1 NO
16:00 ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR GÖMEÇBLD.SPOR U12 AYVALIK
17:00 BARBAROSSEFASPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O U12 AYVALIK
18:00 2008 YENİMAH.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U12 AYVALIK
16:00 ÇELİKSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U12 SANAYİ
17:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U12 SANAYİ
18:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR ERDEKSPOR U12 SANAYİ
09 HAZİRAN 2017 CUMA
16:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BALIKESİRSPOR U12 AHP 1 NO
17:00 BİGADİÇSPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U12 AHP 1 NO
18:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR BALIKESİR KARTALSPOR U12 AHP 1 NO
16:00 KÜÇÜKKÖYSPOR ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR U12 AYVALIK
17:00 GÖMEÇBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U12 AYVALIK
18:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O 2008 YENİMAH.SPOR U12 AYVALIK
OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM
03 HAZİRAN CUMARTESİ
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SPOR SALONU