İsmail Ok'tan Kamil Saka'ya Birlikte Çalışma Teklifi

Millet İttifakının Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK'un 23.01.2019 tarihinde Edremit Belediye Başkanlığına yapmış olduğu ziyarette sürpriz bir gelişme yaşandı.
 
OK’TAN CHP’YE ŞAŞIRTAN TEKLİF "SAKA İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM"

CHP ve İyi Parti’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK; 32 yıldır başarılı bir şekilde belediye başkanlığı yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya Büyükşehirde birlikte çalışlma teklifinde bulundu.

CHP ve İyi Parti’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar AYTEKİN, İyi Parti İl Başkanı Nedim Tuna, Millet İttifakının Edremit Adayı Selman Hasan ARSLAN ve Edremit İlçe Başkanları, aday gösterilmeyen CHP Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Partililerin yoğun katılım sağladığı ziyarette güzel görüntüler ortaya çıkarken Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK’tan şaşırtan bir teklif geldi. Kamil Saka’nın 32 yıldır belediye başkanı olduğunu ve belediyecilikte büyük bir tecrübesi bulunduğunu söyleyen İsmail OK, Kamil Saka’ya Büyükşehirde birlikte çalışma teklifinde bulundu.

Türkiye’nin en uzun belediye başkanlığı yapma unvanını elinde bulunduran Kamil Saka ile büyükşehir belediyesinde çalışmak istediğini belirten İsmail OK ‘’ Kamil başkan uzun yıllar Edremit körfezine büyük hizmetlerde bulunmuş, belediyecilik üzerinde ciddi birikimleri olan ve bizlerinde tecrübelerinden faydalanmak istediği bir isimdir. 31 Mart tarihinden sonra birlikte çalışmak istediğim isimlerin başında gelmektedir’’ dedi.

İsmail OK’un yapmış olduğu teklif büyük şaşkınlık yaratırken Kamil Saka’nın bu teklife şimdilik hiçbir cevap vermediği öğrenildi. Cumhuriyet Halk Partisi tarafından büyük memnuniyetle karşılanan bu teklif, partililer tarafından destek gördü.

BANDIRMAGERÇEK-