Mustafa Gürsel: "Maç yüksek mücadeleyle geçti"

 Mustafa Gürsel: "Maç yüksek mücadeleyle geçti"

Beyçimento Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel de geçen hafta Yeni Malatyaspor'a evlerinde 2-0 mağlup olmalarından dolayı çalkantılı bir dönem geçirdiklerini dile getirdi.

Rakipleri karşısında ilk yarıda gol atmayı başardıklarını hatırlatan Gürsel, "Bandırmaspor'un her sahada, her şartta, her rakiple oynayabilecek gücü ve kapasitesi var. Bugün önemli olan bu tepkiyi vermekti. Maç yüksek mücadeleyle geçti. Son 6 haftada 4 beraberliğimiz oldu, çok kazanmak istiyoruz. Bu süreçte kazanamadık ama bundan sonraki süreçte bu mücadelemizi oyun kalitemize eklediğimizde kazanan taraf olacağımızı düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

- Isaac Tshibangu rahatsızlık geçirdi

Maçın son dakikalarında oyuncuları Isaac Tshibangu'nun bir rahatsızlık geçirdiğini belirten Gürsel, "Maç bitiminde direkt içeri girmişti. Karın bölgesinde bir ağrı olduğunu söyledi. O süreçte sırt üstü sedyede uzanırken dili boğazına kaçmış. Öyle bir sorun oldu ama halledildi. Şu an hastaneye götürüldü, inşallah bir şey yoktur. Sağlık önemli, umarım oyuncumuz bir an önce iyileşir ve aramıza katılır." ifadelerini kullandı.

22-10-2022