Mustafakemalpaşa’da kitap zamanı

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Kitap Günleri’ başlıyor.

Başta çocuklar olmak üzere her yaştan insana kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap dostlarını yazarlarla buluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Mustafakemalpaşa Kitap Günleri, 6 Nisan 2017 saat 17.00’da Adnan Menderes Meydanı’nda ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonuyla düzenlenen Kitap Günleri’ne katılacak olan 25 yazar ve şair, 6-15 Nisan tarihleri arasında devam edecek etkinlikte söyleşi ve imza günleriyle okuyucularla buluşacak.

Başkan Kurtulan’dan davet

Teknoloji çağında okuma alışkanlığı ve kültürünün sürdürülebilir olması için bu organizasyona imza attıklarını söyleyen Belediye Başkanı Sadi Kurtulan; “ Kitaplarla arkadaşlık küçük yaşta başlarsa bu güzel alışkanlık büyüyünce de sürer gider. Bunun için tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi aileleriyle birlikte bu güzel etkinliğe davet ediyorum ” dedi.

Mustafakemalpaşa Kitap Günleri’ne katılacak isimler şöyle; İhsan Deniz, Metin Önal Mengüşoğlu, Mustafa Muharrem, Mustafa Baki Efe, Sinan Yağmur, Gül Durusel, Feride İlgün, Nesrin Hazer, Özcan Yetgin, Ayşe Karadeniz, Toğan Kuter Eren, Mustafa Tilci,

Necip Kahraman, Songül Yılmaz, Ferit Bilge Gültekin, Volkan Atça, Temirağa Demir, Özer Yılmaz, Sibel Yılmaz, Nesibe Özcan Özbiçer, Mehmet Güler, Arif Soysal, Recep Özkul, Öznur Çolakoğlu Cam ve Oya Tatlıbal.

BANDIRMA-GERCEK-HAYRETTİN İLDAM