HAFTALIK PROGRAM 10-18 MART 2018
10 MART 2018 CUMARTESİ
16:00 KARESİSPOR BURSASPOR DURMAZLAR TBF 1.LİG KURTDERELİ S.S
14:00 B.ŞEHİR BLD BALIKESİR DSİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
13:00 BANVİT YEŞİLGİRESUN BLD TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
09:00 AÇILIŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI ERDEK
11 MART 2018 PAZAR
10:00 YASEMİN ADAR MİNİK BAYANLAR SERBEST GÜREŞ TEŞVİK TURNUVASI KURTDERELİ S.S
09:30 KAHRAMAN BAGATIR İLKBAHAR OKLARI OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
10:00 AÇILIŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI ERDEK YELKEN KULÜBÜ
12 MART 2018 PAZARTESİ
18:00 BALIKESİR GENÇLİK BURHANİYE BLD U15 KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S
17:00 ERDEKSPOR B.ŞEHİR BLD YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ERDEK S.S
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD (A) BALIKESİR DSİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
11:00 ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL TAKIMLARI BELİRLEME YARIŞMALARI DURSUNBEY
13 MART 2018 SALI
15:00 İLBANK SERAMİKSAN VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
17:00 ÇANAKKALE BLD KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
11:00 ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL TAKIMLARI BELİRLEME YARIŞMALARI BANDIRMA
14 MART 2018 ÇARŞAMBA
15:00 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ İLBANK VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
17:00 SERAMİKSAN ÇANAKKALE BLD VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
17:00 AYVALIKGÜCÜ (A) B.ŞEHİR BLD YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
11:00 ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL TAKIMLARI BELİRLEME YARIŞMALARI AYVALIK
15 MART 2018 PERŞEMBE
14:00 HALKOYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
12:00 İLBANK ÇANAKKALE BLD VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
14:00 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ SERAMİKSAN VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ BARAJ ETABI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ BANDIRMA BASKETBOL U15 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
11:00 ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL TAKIMLARI BELİRLEME YARIŞMALARI EDREMİT
16 MART 2018 CUMA
11:00 ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ İL TAKIMLARI BELİRLEME YARIŞMALARI SINDIRGI
16 -18 MART 2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ HENTBOL ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI EDREMİT/BURHANİYE
NOT: MÜSABAKA SAAATLERİ 15 MARTTA YAPILACAK TEKNİK TOPLANTIDA BELİRLENECEKTİR
10:00 AÇILIŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI BURHANİYE
ASKF 25.HAFTA PROGRAMI
10 MART 2018 CUMARTESİ
11:00 BLK.KARTALSPOR YENİSANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:00 BLK.KARTALSPOR BALYA BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 KARAMANKÖYSPOR DEMİRSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
14:00 YAKUPKÖYSPOR KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR 2KU19 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
12:00 KEPSUTBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 KEPSUTBLD.SPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS KEPSUT
14:00 DURSUNBEYSPOR BLK.MENTEŞSPOR U15 FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
13:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ERGAMASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS SAVAŞTEPE
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR BİGADİÇ BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 PLAY-OFF HAVRAN
14:00 AKÇAYSARIKIZSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS EDREMİT
13:00 C.M.BURHANİYESPOR KÖR.EĞİTİVE GELİŞİMSPOR 2KJU19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
11:00 BARBAROSSEFASPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 SAKARYASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BANDIRMASPOR U19 PLAY-OFF AYVALIK
13:00 600 EVLERSPOR SARIKÖYSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 BANDIRMAGÜCÜ G.S. GÖNENBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 ERDEKSPOR ÇELİKSPOR U15 FUTBOL MÜS. OCAKLAR
13:00 GÜNDOĞANÇELTİKSPOR SANAYİSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
15:00 GÖNENBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 PLAY-OFF GÖNEN SENT.
11 MART 2018 PAZAR
10:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
12:30 ASLIHANTEPECİKSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 ESNAFSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 HARB-İŞ SPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 G.O.PAŞASPOR DEMİRSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
13:00 TATLIPINARSPOR AKÇAKAYASPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BALIKLISPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 BABAKÖYSPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
12:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR SINDIRGI BLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:30 OSMANİYESPOR U.GURUPÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 2KU19 FUTBOL MÜS İVRİNDİ
14:00 BALATLISPOR MAHMUDİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 KAVACIKSPOR ATKÖTSPOR 2K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
12:00 BOSTANCISPOR 2017 YENİESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KARAGÖZOĞLUSPOR KÖR.ASLANLARISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
11:00 C.M.BURHANİYESPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS BURHANİYE
14:00 C.M.BURHANİYESPOR SAKARYASPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
12:00 ÇAMOBASPOR 1966 EDREMİTSPOR 2K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
15:00 ALTINOVASPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 ERDEKSPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
14:30 EDİNCİKSPOR ÇINARLIGÜCÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
14:00 TUZAKÇISPOR OCAKLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. TUZAKÇI
12:00 HASANBEYSPOR TAYFUNSPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP BLD.TES
14 MART 2018 ÇARŞAMBA
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR U16 PLAY-OFF. AHP 1 NO
15:00 2008YENİMAH.SPOR 5 EYLÜLSPOR U16 PLAY-OFF. AHP 2 NO
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
12 MART 2018 PAZARTESİ
10:00 YARIŞ ORTAOKULU PLEVNE ORTAOKULU HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
11:00 AHMET OBALI O.O BANDIRMA N.TOLUN O.O BURHANİYE HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
12:00 DURSUNBEY 125. YIL YİBO FATİH O.O BANDIRMA HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 NADİR TOLUN O.O BURHANİYE BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
14:00 BİGADİÇ İSKELE O.O M.AZMAN ÇAVUŞ O.O HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
15:00 KARESİ O.O FATİH O.O HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13 MART 2018 SALI
09:00 OKULLARARASI GÜREŞ 17-18 YAŞ SERBEST SİTİL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
14 MART 2018 ÇARŞAMBA
09:00 OKULLARARASI GÜREŞ 17-18 YAŞ GREKO-ROMEN İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 A GRUBU 1. C GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
11:00 B GRUBU 1. A GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
12:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 A GRUBU 1. C GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
14:00 B GRUBU 1. A GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
15:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
15 MART 2018 PERŞEMBE
09:00 OKULLARARASI GÜREŞ 10-11 YAŞ SERBEST SİTİL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 OKULLARARASI ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI MUHTELİF
16 MART 2018 CUMA
09:00 OKULLARARASI GÜREŞ 10-11 YAŞ GREKO-ROMEN İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 2.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ HENTBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
12:00 2.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ HENTBOL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM