RH Bandırmaspor Özel Hazırlık Maçında Trabzonspor'a Mağlup Oldu

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren RH Bandırmaspor  Riva'da  Trabzonspor'la özel bir karşılaşma yaptı.  TFF 1. Lig ekibi Bandırmaspor Riva'da milli takım kamp tesislerinde resmi kayıtlara girmeyen özel müsabakada Süper Lig ekibine  karşı  başabaş bir mücadele ortaya koyarken ofans hattında etkili olamadı ve  ilk yarıda yediği golle 1-0 mağlup oldu.  Bordo-mavililere galibiyeti getiren golü 35. dakikada Djaniny kaydetti.

Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanan karşılaşmayı hakem Çağdaş Altay yönetti. Trabzonspor, müsabakaya Erce Kardeşler, Bruno Peres, Vitor Hugo, Edgar Ie, Trondsen, Berat Özdemir, Yunus Mallı, Bakasetas, Gervinho, Nwakaeme ve Djaniny ilk 11'i ile başladı.

Bandırmaspor ise Gökhan Değirmenci, Hakan Bilgiç, Caner Cavlan, Allyson, Adenon, Mulumba, Doğancan Davas, Landel, Burak Süleyman, Pote ve Keny 11'i ile sahaya çıktı.Veysel,Lokman, Akabueze ,Deniz,Selçuk,Fatih ,Süleyman Yakup yedeklerde yer alan isimler oldu.

MAÇ VİDEOSU İÇİN TRABZONSPOR YOU TUBE KANALI ://www.youtube.com/watch?v=kO384395miQ&t=984s

22-07-2021- KAYNAK TRABZONSPOR KULÜBÜ