Sami AKOĞLAN: İlçemizdeki Sınavda Öğrencilerimize Başarılar Dilerim

2021 YKS sınavı ilçemiz genelinde 26 Haziran 2021 Cumartesi Temel Yeterlilik Testi (TYT) 2 okulda 393 öğrenci ve 27 Haziran Pazar Alan Yeterlilik Testi(AYT) 2 okulda 481 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecektir.

26-27 Haziran 2021 Cumartesi ve Pazar günü Susurluk ilçemizdeki gerçekleştirilecek YKS Sınavı öncesi; sınavın uygulanmasına yönelik esaslar ve COVID-19 ile ilgili alınacak tedbirler görüşüldü.

Sınavın uygulanması sürecinde yapılacak tüm iş ve işlemleri ayrıntılı bir şekilde anlatılarak sınavın, hiçbir öğrencinin mağdur olmadan, sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm yönetici ve öğretmenlerden maksimum düzeyde hassasiyet göstermelerini isteyen İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN:  Daha önce birçok sınavı yüz akı ile tamamlamış olan Susurluk ilçemiz olarak, bu sınavı da siz değerli idareci ve öğretmenlerimizin üstün gayret ve çalışmaları ile sorunsuz bir şekilde atlatacağımıza inancım tamdır.

           26-27 Haziran 2021 Cumartesi ve Pazar günü YKS sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için gayret gösteren öğretmenlerimize ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen velilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

Sonuçlarının, ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de şimdiden kolaylıklar diliyorum.'' dedi.

BANDIRMA GERCEK: 22-06-2021/HAYRETTİN İLDAM