Timur Kosovalı Yıllar Sonra Yeniden Bandırmaspor'da

 Timur KOSOVALI yıllar sonra yeniden Bandırmaspor'da . Bandırmaspor  forvet oyuncusu Timur Kosovalı’yı yeniden kadrosuna kattı. 1990 Almanya doğumlu 29 yaşındaki futbolcu Bandırmaspor'da oynadığı 2013  sezonunda  attığı 22 golle umut vaat eden golcü yetenekler arasında gösterilirken daha sonra transfer olduğu Göztepe ,Ankaragücü Keçiöergücü , Amedspor'da gerçek performansını ortaya koyamamıştı.Son olarak geçtiğimiz sezon Tokatspor formasıyla mücadele eden Timur Kosovalı  talihsiz bir şekilde sakatlık sonucu  yeşil sahalardan uzaklaşmıştı. Kırılan ayağının düzelmesiyle yeniden çalışmalara başlayan ve oldukça hırslı olan yetenekli golcünün Bandırmaspor'da yeniden çıkış yapması bekleniyor. Spor otoriteleri mental anlamda sorunlarını aşmış golcü futbolcunun hazır olması durumunda  forvette sıkıntıların biteceği görüşünde.

Transfer komitesinin özel görüşme talebine  olumlu yanıt veren Timur Kosovalı, Bandırmaspor’un İstanbul’da bulunan ofisinde düzenlenen imza töreninde kendisini 1 yıllığına bordo beyazlı yapan sözleşmeyi imzaladı.

İmza töreninde konuşan Kosovalı, 54 yıllık geçmişi bulunan Bandırmaspor tarihi boyunca birçok başarıya imza atmıştır. Her takımda zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşanmaktadır. Bandırmaspor geçen yıl yaşanan bazı talihsizliklerden dolayı ligin son haftasında alınan galibiyetin ardından ligde kalmayı başardı. Hedefimiz bu yıl şampiyonluk. Bu hedef ulaşmak için takım arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapacağız”dedi.

BANDIRMA GERÇEK - 08-08-2019 : EDİT MEHMET LEVENTOĞLU