Bandırma Kent Konseyi'nde Seçim Hareketliliği !

BANDIRMA KENT KONSEYİ SEÇİMLERİ HAREKETLİLİĞİ !
Bandırma Kent Konseyi  şimdiki başkan Dr Murat ERGÖZ'le ve onca istifalardan sonra elde kalmışsa  yönetimi, uzun zamandır genel kurul hazırlığı içindeydiler .ADD Başkanı Serdar POLAT,  beni de davet ettikleri Bandırma Kristal Kafede gerçekleştirdikleri 28/06/2021 Tarihli  gösterişli ADAY AÇIKLAMASI BASIN TOPLANTISI yaptı.Bakıyorum Ergöz'le birlikte yola çıkan ,kongreden hemen sonra çekilen arkadaşlar şimdi Sayın Polat'la kol kola?

Tarih tekerrür eder mi? Eder.

Buna karşı mevcut yönetim de BİR HAMLE YAPTI ! GENEL KURUL TARİHİNİ 05/07/2021 olarak ilan ediverdi...Buyrun seçime yani...! 
Bandırma'da ki  KENT KONSEYİ 1. genel kurulundan itibaren, hep takip ettim tabii.  Solcuların müthiş kıskançlığı ve antidemokratlıklıkları, hatta bana göre "faşistlikleri!"...Bakıyorum hala devam ediyor!

ASLAN SOSYAL DEMOKRATLAR...Adayım diyeni bile konuşturmadınız ya.., tarihe utançla geçtiniz !

2015'TE İBRETLİK  KONUŞMAMI NASIL ENGELLEDİNİZ İŞTE  videosu : https://www.youtube.com/watch?v=p4-XNkLcPDA&t=20s

Siyaseten elinizi çekin demiştim Kent Konseyinden. Yine demiştim yılları heba ettiniz. Ne oldu. Heba edilen yıllara bir o kadar daha eklendi. Şimdi gide gide geldik aynı yere dön babam dön.

 Benim, solcuların antidemokratik uygulamalarını durdurmak için, yaptığım hamlelerden biriydi 2015 . Muvaffak oldum-olamadım ama hala hatırlarda kalmış olmalıyım ki ; sayın  Serdar POLAT' a  ADD Başkanlığını bırakacak mısın falan dedim...Şubat genel kuruluna götürecem dedi. Yasal hakkıdır.
Beni yürütmesi ile tanıştırırken ; benim daha önce seçimlere katıldığımı  ama kaç oy aldığımı ordaki cematin içinde bana söylettirdi ya... ( 2 OY) Sayın Avukat Serdar POLAT, başlarken iyi başlamadın da... Beni küçük görmen, göstermen senin bileceğin iş...Ama ben, 2015 teki DANIŞTAY İDARİ DAVA DAİRELERİ GENEL KURUL KARARINA muhatap olan mücadelenin galibiyim unutma !

 Mahkemelerde sizin avukatlarınız da, sık sık 2 oy alan diye başladtılar cümlere...Ama bütün SOLCU BELEDİYECİ CHP' li avukatlar...avukat olmayan RAMAZAN NARİN e yenildiler !

Onların yerine olsam, o diplamaları yırtarım ! 
Benim derneğim MARÇEV henüz resmileşmediği için ben delegeniz değilim, seçmeniniz değilim. O girdiğim seçimde SOLCULARIN BELEDİYE GÜCÜYLE özgür iradenin yerlerde süründüğü düzmece kongrelerle Kent Konseyini nasıl işgal ettiklerini ve nasıl yolsuzluk ve usülsüzlük yaptıklarını, başta Balıkesir İDARE MAHKEMESİ, akabinde DANIŞTAY, akabinde Danaştay Dava Daiureleri Büyük Genel Kurulu KENT KONSEYİ SEÇİMLERİ iptal oldu mu ? OLDU !
Peki, hukukçusunuz..İşinize gelince hukuktan adaletten demagoji yaparsınız değil mi? Peki . Danıştay İdari Dava Genel Kurul Yüksek Mahkeme Kararını uyguladınız mı ?

Mahkeme kararına uyarak kent konseyini fesh edip yeniden yapılandırıp yeniden genel kurul yaptınız mı ? Yaptırdınız mı? Yoooo....yapmadınz. Sümenaltı yaptınız.  Belediyenen avukatları nasılsa adınıza para da vermiyorsunuz, yıllarrca sizin GAYRİMEŞRULUĞUNUZU örttüp, meşru gösteren uygulamalar yaptılar değil mi ?

** 
Bandırma da CHP içinde, CHP Yönetim alanları içinde HDP lilerin destekleri ve çalışmaları, gözden kaçmıyor bu arada. Dikkat edin eyyy CHP liler cısss ! olabilirsiniz ! Türkiye'nin hassas kuruluş ilkelerine yanlış başkası yapar siz yapamazsınız. Bandırma'nın ekabiri ve yerlisi bu  hareketleri pek sevmez ! Daha önceki bütün seçimlerde CHP li Belediye Başkanları sahneye çıkardı, adayını gösterirdi ve o zaten seçilirdi. Bunu Murat ERGÖZ'da göreve gelirken bunu net yaşadı...Serdar POLAT bi hata yapıp, Tolga TOSUN dan açık destek istemesin veya almasın ! Tolga Tosun da yarışan adaylar karşısında eşit mesafede dursun ! Alışkanlıklardan umarım vazgeçilir !
Neyse...Kent Konseyi özveri ister . Bandırma için, Bandırmaya hizmet için, elini taşın altına koyan herkesi saygıyla karşılarım..  Kongrede oluşacak divan benim gibi kral çıplak diyene  elbette söz vermez,vermek istemezde, MARÇEV resmileşince el mecbur üye ve delegenizim...Kaçarınız yok. Sağ olursak bir daha genel kurulunuzda beni SUSTURMAK zor olacak. Hepinizin ipliğini ortalığa dökeceğim kimin ak kimin kara siz tayin edeceksiniz.   Hukukçu "Başkan"ın hukuka uygunsuzluk yapmadan, hak edenin hakkını gasp etmeden ,kimseyi ötelemeden ve küçük görmeden bir demokratik genel kurul şartlarına destek vereceğine inancımı koruyorum  ve adaylara başarılar diliyorum.

30/06/ 2021 NOGAYTÜRK