Bandırmaspor Kastamonuspor Tribün Geliri Depremzedelere

Bandırmaspor kendi sahasında bugün oynayacağı Kastamonuspor maçı trübün gelirlerini deprem felaketzedelerine bağışlayacak.TFF 2.Lig Beyaz  grupta liderliği kovalayan  Bandırmaspor'un bu hafta ligin istikrarlı ve sürpriz sonuçlar alan güçlü takımı Kastamonuspor'la karşılaşacak maça yoğun ilgi beklenirken seyircilerden elde ediiecek tribün geliri deprem bölgesine gidecek. 

Müsabaka Bandırma 17 Eylül Stadında saat 13.30 da başlayacak.

Geçtiğimiz hafta dünyanın en genç başkanı olarak 21 yaşında  Kastamonuspor Başkanlığı görevini üstlenerek dikkatleri üzerine çeken  Enes Ege Aydın ilk demecinde tek hedeflerinin  şampiyonluk  olduğunun altını çizerken  puan kaybetmeye tahammülü olmayan Bandırmaspor mutlak 3 puan parolasıyla sahaya çıkacak.

Bandırmaspor yönetiminden yapılan son açıklama  Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için başlattığı kampanya kapsamında yarın sahasında oynayacağı Kastamonuspor maçının tribün gelirini ve kış için kullanımlı atkı bere vs. deprem mağdurlarına gönderileceği belirtildi.

Bandırmaspor Kulübünden yapılan açıklamada, "Pazar günü oynayacağımız Kastamonuspor karşılaşmasının bilet gelirlerinin tamamı Elazığ'daki deprem sebebi ile yardım amaçlı kullanılacaktır. Ayrıca maç öncesinde Bandırmaspor ve Bandırma taraftarlar derneği ile birlikte organize şekilde taraftardan toplanacak, atkı, bere ve her türlü kış giysileri kargo yoluyla Elazığ'daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır" denildi.

26-01-2020