Başkan Alpsu Müjdeyi Verdi. Yarın Açılıyor

Bandırma'nın  en eski ve geleneksel pazarlarından  PAZARTESİ PAZARI yarından itibaren yeniden vatandaşın hizmetine açılıyor.

Bandırma Sebze Meyve Balıkçılar  Odası Başkanı Erkan  Alpsu' yaptığı açıklamada   uzun  süredir mağdur olan hem pazarcı esnafı ve hemde  vatandaşlardan gelen yoğun talepler doğrultusunda  yapılan resmi görüşmelerimiz olumlu sonuçlandı ve yarından itibaren Sunullah Mahallesinde esnaflarımız tezgahlarını açacak dedi.
Koronavirüs salgını  tedbirleri çerçevesinde kapatılan ve 3 aydır hizmet veremeyen  Pazartesi pazarı esnafı   Covid salgını vakalarının azalma sürecine girilmesinden sonra  Oda Başkanı Erkan Alpsu  girişimlerde bulundu Aksu  " Bu konuda Sayın Kaymakamımız Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Tolga Tosun nezdinde yaptığımız  başvurularımıza olumlu yanıt aldık,   tüm kriterlere disiplinle uyulacak. Yarından itibaren açılacak olan pazarımızda öncelikle sağlık kurulunun tespit ettiği sosyal mesafe. maske dezenfektan  başta olmak üzere tüm hijyen koşullarına titizlikle riayet edileceğini bu konuda taviz verilmeyeceğini ifade etti. 

Erkan Alpsu Paşabayır'da kurulan Perşembe Pazarı için kararın  Çarşamba günü belli olacağını dile getirdi.

14-06-2020