Erdek Doğanpınar'da araç uçuruma düştü..1 Ölü

 

Kapıdağı'nda talihsiz kazada 1 kişi öldü. Doğanpınar'da uçuruma düşen araca 1 gün sonra ulaşıldı .Kaza yapan çifti kimse göremeyince 1 gün araçta kalan çiftten Meryem Ünal'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Erdek ilçesinde tatil yaptığı iddia edilen çiftten 1 gündür haber alınamaması üzerine yapılan araştırmada  Ali ve Meryem Ünal isimli tatilci çiftin araçlarıyla uçuruma yuvarlandığı, Meryem Ünal'ın hayatını kaybettiği, Ali Ünal'ın da ağır yaralı olduğu ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Erdek ilçesinin Doğanpınar Mahallesi'nde yazlıkçı olarak ikamet eden Ali - Meryem Ünal çiftinin yaklaşık 1 gündür evlerine dönmediğini gören komşuları, durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Polis ve jandarma tarafından, bölgedeki Mobese ve güvenlik kameraları incelendi ve aramalar, Doğanpınar'a dönüş yolunda yoğunlaştırıldı.

Güvenlik güçleri, yol kenarındaki uçurumun alt kısmında, Ünal çiftine ait olan 34 TZ 5912 plakalı özel minibüse ulaştı. Balıkesir Büyükşehir İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin de yardımıyla ulaşılan aracın, uçurumdan yuvarlandığı öğrenildi. Ali Ünal'ı, araç içinde sıkışmış ve ağır yaralı olarak bulan ekipler, eşi Meryem Ünal'ın da hayatını kaybettiğini belirledi. Ali Ünal, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılırken, Meryem Ünal'ın cenazesi, Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla Erdek Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.