Bandırmaspor'a Anlamlı Destek Kocaman Balıkçılık'tan Geldi

Bandırmaspor beklenen forma desteğine kavuştu.

Kocaman Balıkçılık, Bandırmaspor’a 1 yıl süreyle forma sponsoru oldu.Türkiye'nin ve bölgemizin en büyük işlenmiş su ürünleri ihracatçı şirketi  KOCAMAN BALIKÇILIK Bandırmaspor formasına ismini yazdırdı ve maddi açıdan olduğu kadar manevi açıdanda çok önemli birlik ve beraberlik mesajıyla  örnek oldu.
İşlenmiş su ürünleri sektöründe ihracata yönelik çabalarıyla Bandırma’nın gurur duyduğu şirketlerden biri olan  Kocaman Balıkçılık, Bandırma kentinin en önemli marka değeri ve bu sezon  TFF 2. Lig kırmızı grupta mücadele eden  Bandırmaspor ile bir yıllık forma sponsorluğu anlaşması imzaladı.
 Geçtiğimiz sezonu son maçta son dakikada küme düşmekten kurtularak 50 yıllık bir tarihi geçmiş olan bordo beyazlı ekip taraftarlarını üzen Bandırmaspor, bu yıl yeni yönetim kurulu ile yeni bir sayfa açmış gerçekleştirdiği transferleri ve kurumsallaşma çabalarıyla dikkat çekmişti. 

 Kocaman Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kocaman konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bandırma’da faaliyet gösteren bir firma olarak Bandırmaspor takımını desteklemek adına forma sponsoru olduk. Bandırmaspor Yönetim ve Teknik Heyetinin, futbolcu arkadaşların ve Bandırmaspor taraftarlarının başarılı bir sezon geçirmelerini diliyoruz.” dedi.

12-09-2019 /BANDIRMA GERÇEK /