Bandırmaspor'da Mustafa Gürsel'le 3 Yıllık Anlaşma İmzalandı

Bandırmaspor'da Teknik Direktörlük görevine 2 yıl sonra yeniden  Mustafa Gürsel getirildi.  Bugün Onur Göçmez tesislerinde gerçekleştirilen imza töreniyle Mustafa Gürsel'le 3 yıllık anlaşma imzalandı. 
İmza töreninde konuşan Bandırmaspor Kulübü'nün yeni başkanı  Başkanı Serdar Kuter," Mustafa Gürsel çok değerli ve bizim için önemli bir isim. Kendisi hem Bandırma'yı hem de Bandırmaspor'u çok seviyor. Bizim için bu anlaşmanın çok büyük artıları var. Kendisine çok güveniyoruz. Uzun vadeli planlar içinde bir yapılanma içindeyiz. Biz işlerin yolunda gitmesini sağlamak için çalışacağız. Kendisine hoş geldin diyoruz. Özellikle taraftarımızdan sabır bekliyoruz. Yapılanma sezonumuz olacak, el birliğiyle başaracağız. Bize verilecek desteğin artması çok önemli. Mücadeleci, genç ve yetenekli arkadaşlar ile çalışacağız.”

 2 yıl önce 15-16 aylık görev sürecinde  hayalini kurduğumuz bu tesisleri görmenin kendisini  çok mutlu ettiğini belirten Teknik Direktör Mustafa Gürsel, " Bandırmaspor camiasının içinde yer almak bir onur ve bir şeref. Bu camiayı adım adım yukarıya götürmek  tamamen bütün paydaşlarıyla bir bütün olarak başarılabilir. Bunu daha önce gösterdik. Şimdi daha iyisini yapacağız.  Amacımız güzel bir takım oluşturmak. Bulunduğumuz yerin değerini bilirsek daha iyisine sahip olabiliriz. Geldiğimiz yerde uzun soluklu kalıcı güzel şeyler yapmak istiyoruz. Öncelikli amacımız futbolun doğrularını ortaya koymak. Biz takım mühendisliğini yapmadan hedef belirleyemeyiz. Sabredip süreci iyi geçirirsek sonucu güzel olacaktır.” diye konuştu.

ALTYAPIDAN GELEN OYUNCULARA DEĞER VERİLECEK

Bandırmaspor’un bu sezonluk hedefleri ile ilgili konuşan  Genel Menajer Erkan Taşkıran, “Sahada Bandırma'nın ruhunu ve özünü yansıtan bir takım olmak istiyoruz. Mücadelesiyle azmiyle formasını terleten ve Bandırmaspor markasını daha da yukarı taşıyan bir takım hedefimiz var. Camiamız için hayırlı olsun. Takımımızda iç transferde  Bandırmaspor formasına değer katabilecek oyuncu arkadaşlarımız ile devam edeceğiz. Altyapımızdan gelen oyuncularımız ile birlikte değer katmak istiyoruz..” dedi.

10 - 06-2024/ FOTO. TANER ERSÖZ