CLK ULUDAĞ Elektrik Hizmetinde Fark Yaratıyor

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK, EDREMİT’TE DE ÜÇ YETKİLİ İŞLEM MERKEZİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

CLK Uludağ Elektrik, Edremit Bölge Yönetmenliği’ne bağlı Havran, Burhaniye ve Ayvalık’ta Yetkili İşlem Merkezlerini (YİM) düzenlenen törenle hizmete açtı.

CLK Uludağ Elektrik, yeni yılda da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdürüyor. Müşterilerinin daha kaliteli ve hızlı hizmet alması için yeni yılla birlikte Yetkili İşlem Merkezlerini (YİM) faaliyete alan CLK Uludağ Elektrik, bu kapsamda Havran, Burhaniye ve Ayvalık’ta YİM’leri hizmete açtı.

YİM açılışlarına başta CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac olmak üzere, Havran Kaymakamı Ahmet Türköz, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır, Ayvalık Protokolü, Faturamatik Yönetim kurulu BaşkanıCihan Kaleli, Faturamatik İcra Kurulu Başkanı Lütfi Akbulut çok sayıda protokol ve davetli katıldı.

 

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, YİM’lerle müşterilerine daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek, müşteri memnuniyetini önemsediklerinin altını çizdi.

 

Aytac, “Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova olmak üzere bölgemizde 70’in üzerinde Müşteri İşlem Merkezi (MİM) var. Hizmet alanımızı şimdi de YİM’lerle daha da genişletiyoruz. Yetkili İşlem Merkezleri(YİM) ile müşteri işlem merkezi sayımızı yüzde 50 arttırarak 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Bugün Havran, Burhaniye ve Ayvalık olmak üzere 3 YİM açılışını birden gerçekleştirdik. Böylece müşterilerimiz daha konforlu ve ferah mekanlarda hizmet alacaklar. Ayrıca müşterilerimiz herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler, fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabilecekler” dedi.

 

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri) elektrik tüketen serbest tüketiciler için CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik resmi web sitesi clkuludag.com.tr sayfası üzerindeki online işlem merkezi online.clkuludag.com.tr adresinden de yapılabileceğini sözlerine ekledi.

 

 

Bilgi için: Bahar Erkan CLK Uludağ Elektrik A.Ş Kurumsal İletişim Müdürlüğü GSM: 0505 121 61 16