Hepsimat Alışveriş Sistemi ile Esnafa Destek

Her yıl katlanarak artan satış grafiğiyle perakendeci esnafı yok etme noktasına doğru ilerleyen Elektronik ortamda alışveriş sistemin aksayan tek yönü olan teslimatlarda yaşanan problemlere  çözüm için  esnaflarla işbirliği projesi beğeniyle karşılandı . Perakendeci esnafın ayakta kalabilmesine destek verecek yeni bir uygulama olan girişim sektörün liderlerinden Hepsiburada.com  dan geldi.  Hepsiburada müşterileri siparişlerini "Hepsimat" sayesinde esnaftan teslim alabilecek. 
Hepsiburada, 2018 yılında başlattığı ve müşterilerinin siparişlerini ev ve işyerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim alabildiği “Hepsimat” hizmetine kısa süre önce dahil olan Petrol Ofisi istasyonlarından sonra 250 yeni nokta daha eklemeye hazırlanıyor. Bakkal, kırtasiye ve çiçekçi gibi esnek çalışma saatleri olan mahalle esnafından oluşan bu yeni teslimat noktaları ile Hepsiburada, KOBİ’lerle yürüttüğü iş birliklerine bir yenisini eklemiş olacak Hepsiburada, 2018 yılında başlattığı ve müşterilerinin siparişlerini ev ve iş yerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim alabildiği "Hepsimat" hizmetine kısa süre önce dahil olan Petrol Ofisi istasyonlarından sonra 250 yeni nokta daha eklemeye hazırlanıyor. Başlangıç olarak İstanbul'un 23 ilçesinde 30 esnaf ile başlayacak uygulamanın, kısa zamanda kapsamının genişletilmesi hedefleniyor.Esnafla yapılan iş birliğini sonucu Hepsiburada müşterileri, kendilerine yakın, halihazırda uğradıkları bir noktadan mesai sonrası ya da hafta sonu diye kaygılanmadan paketlerini teslim alabilecek.

Hepsimat hizmeti nasıl kullanılıyor?

Hepsimat hizmetinden faydalanmak için Hepsiburada alışverişlerinin teslimat bilgileri ekranında yer alan adres bölümünde “Teslimat Noktasına Gönder” seçeneğinin tercih edilmesi ve burada yer alan noktalardan birinin seçilmesi gerekiyor. Müşteriler “standart”, “yarın teslimat” ve “bugün teslimat” seçeneklerinden birini seçerek siparişlerini diledikleri saatte Hepsimat teslimat noktalarından kolayca teslim alabiliyor.

Ayrıca Hepsimat hizmeti için Hepsiburada ile iş birliği yapmak isteyen esnaflar, yetkili ismi, iletişim bilgileri ve işyerinin bulunduğu il ve ilçe bilgisi ile hepsimat@hepsiburada.com adresine e-mail atarak kayıt yaptırabiliyor.

15-09-2020/BANDIRMA GERÇEK/EDİT:MLEVENTOĞLU