Tolga Tosun - Kılkışlı ve Bandırmaspor'un Kaderi

TOLGA TOSUN-KILKIŞLI VE BANDIRMASPOR'UN KADERİ..

1965 yılında kurulan Bandırmaspor 54 yıldır Türkiye futbol liglerinde mücadele eden binlerce spor emekçisine (oyuncusu ve çalışanı) ekmek kapısı olan şehrimizin markasıdır.
O nedenle  her önüne gelenin yoldan geçenlerın kulüp başkanlığı yapamayacağı, bunlara müsade edilmeyeceği köklü bir camia ve  armadır.


Bilindiği gibi 21 Haziran 2019 tarihinde genel kurul var, Göksel Karlahan aday değil bu güne kadar ciddi bir başkan adayı yok, şehirde bir ölüm sessizliği, ilgisizlik ve duyarsızlık hakim..,,

Maalesef Bandırmaspor bunları haketmiyor.., 
Bandırma'nın ekmeğini yiyen (!) başarılı işadamlarına Bandırmaspor'un sahipsizliği hiç yakışmıyor. Diğer yandan  Bandırma Belediye başkanı Tolga Tosun ise Bandırmaspor için hep kaçamak cevaplar vermektedir..seçım kampanyasındakı SENI SEVIYORUM BANDIRMA Söylemını hafızasından sılmış gibi. 
Ayrıca Karlahan yönetimine ciddi ekonomik destek veren işadamı Onur Göçmez ise Bandırmaspor için sarfettiği o güzel sözleri unutmuş yada birileri tarafından unutturulmuş görünmektedir.
Bandırmaspor'un yıllar sonra yeniden doğuşunda büyük emekleri olan Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı dönemin yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Baştaş, Ahmet Edin ve diğerlerinde büyük bir ilgisizlik ve duyarsızlık bordo beyazlı camiayı kaderine sanki terk edilmişliğini gösteriyor.
Olmuyor beyler !.. Yakmayın Bandırmasporu.  Bu kulübün kapanmasına,kayyum eline teslim edilmesine izin vermeyin. Yıllarca emek verdiğiniz kulubü bir kalemde silip atmayın, 
Gözlerimle tanık olduğum gerçekse, Mehmet Kılkışlı'nın Bandırmaspor sevgisinin canlı şahidiyim, kümede kaldığımız Fethiyespor maçının uzatmalarında Batuhan Karadeniz'in attığı golden sonraki sevincini ve gözyaşlarını unutamıyorum. Buradan Kılkışlı'ya diyorum ki; Başkan gel bu işe bir el at, döktüğün gözyaşlarına yazık ziyan etme..
Tabii ki burada en büyük görev Belediye Başkanı Tolga Tosun'a düşmektedir.Tolga Tosun Bandırma halkının Belediye Başkanı olduğuna göre, şehrimizin tek markası olan Bandırmaspora sahip çıkmak zorundadır ayrıca Bandırmasporu çıkar çevrelerinden de korumak zorunda olup, işin ehline verilmesi için taraf olmalıdır...
Tolga Tosun Bandırmaspora sahip çıkmazsa marka değeri olan Bandırmaspor'un başarısızlığı ve sonuçlarından sorumludur, bunun sonucunda fatura sana kesilir kardeşim demedi deme..

SERHAT OZAR - 07-06-2019