BANDIRMASPOR'DA GÜLLER AÇIYOR..

 Bandırmaspor,Göztepe maçı sabahı Kristal Cafe önünde Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı "Tavşan" Mustafa Diler Kardeşimi gördüm."Hayırdır Tavşan,Taraftarlarla maç öncesi Kahvaltı mı var?"dedim."Yok Abi, Misafir Göztepe taraftarlarına kahvaltı vericez"dedi.Çok duygulandım işte bu,dostluk kardeşlik ve Fair-Play,hak eden kazansının bir mesajından başka birşey değildi..Bandırmalılar ve Bandırmasporlular misafir perverdirler..80-81 Sezonunda Kentimizde oynadığımız Karşıyaka Maçında aldığımız beraberlik sayesinde Göztepe o günkü adıyla 1. lige çıktı.(Şimdiki ismi Süper lig idi).
Bandırmaspor'un Bu sezon ki en disiplinli ve güzel oyununu seyrettik.Bandırmaspor'un çiçeği burnunda hocası Mustafa uğur takımı bu denli kısa sürede birbirine kaynaştırıp takımdaşlık ve arkadaşlık duygusunu öne çıkarıp başarayı yakalamasını tüm sporseverlerin haklı övgüsünü kazandı diyebilirim.oyunculara kazanma hırsını ve yardımlaşmanın başarıyı getireceğini iyi anlatmış.Keşke sezon başı bu ambiyans yaratılsaydı diyorum.
Bandırmaspor maç boyunca rakibe fazla pozisyon vermezken,ofansif futbolun görsel güzelliğini de sahaya yansıttı diyebiliriz.Maçın ilk yarısı 4-5 net posizyonu değerlendirebilseydik farklı skor olabilirdi.Futbolcularımızda maçı kazanma hırsını gözlerinden okunuyordu.Bu güzel futbolu görünce içimden daha önceleri neredeydiniz diye sitem ettim.Mustafa Uğur hocanın maç boyunca kulübede oturmaması devamlı futbolcuları motive etmesi gözlerden kaçmadı.Hocanın bu davranışı ile bu işi anlımızın hakkıyla başaracağız der gibiydi. Bandırmaspor'da güller açacak.
Teknik heyeti,tüm futbolcularımızı,az sayıdada olsa Bu Armaya gönül veren cefakar tarftarlarımızı içtenlikle kutluyorum.Bizlere bu güzelliği,sevgiyi,ve futbol resetalini yaşatan Futbolcularımızın alınlarından öpüyorum.Bolu Maçında beraber olma dileği ile,bu maçtada bizlere aynı Göztepe maçında olduğu gibi,Galibiyet sevincini yaşatmanızı diliyorum..Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene..muharrem Şen Plase.
Not;Göztepe maçında başarının ve galibiyetin gelmesindeki katkılarından dolayı,hiç bir futbolcu kardeşimizi ayırmadan kutluyorum,Ancak..! Bahri Can Avcı için birşey söylemeden edemiyeceğim,Bu maçta bütün gücü ile savaşan ve Göztepe'nin milyonluk oyuncusu Halil'e adım attırmayan futbol emekçisi Bahri Can kardeşimizi ayrıca kutluyorum..