BANDIRMASPOR'DA HAMİT SESLERİ..!!

BANDIRMASPOR'DA HAMİT SESLERİ..!!
Bandırma'da çıkan yerel gazetelerde ve Sosyal medyada yazan haberlerde GS li Hamit Altıntop'un Bandırmaspor'a Transfer olacağı haberleri okuyunca, kendi kendime" Ne alakası var soğan yağnisi ne !"dedim.
Hamit Kardeşimiz kentimize,Gezmeye,Balık yemeğe,Bandırma'mızın meşhur hediyelik Kelle Peynirini ve Koyun Yoğurdunu almaya gelecekse, buyursun gelsin, kendisini misafir edelim. Bandırmalılar Misafirperver insanlardır.-------
Bence birileri şaka yapıyor .

*
Hamit kardeşimiz, Bandırmaspor'a Hamit'ten (Argoda,Bedava, Beleş) de gelse devre arası işi olmaz.Günümüz futbolu durarak değil,koşarak oynanıyor.Futbolda eleğini duvara asmış,bu yaştan sonra Almanya ve Türkiye de oynadığı takımların dışında Milli takımlarda yaşadığı anılarını yazması gerekirken niye kendisini yorsun ki.! Feyyaz hocaya yardımcı hoca lazım değil.Bence bu olup bitenden ve asparagas haberden Hamit kardeşimizin haberi olmadığını düşünüyorum.Onu Bandırmaspor da görmek istiyenlere şunu söylemeden geçemiyeceğim."Hamit Altıntop transferinde zamanlama hatası var.Hamit kardeşim,Devre arası değilde,Sezon başında gelmeye çalışsa idi,gelmesine gerek yok, onu almaya,Istanbul'a değil, Almanya'ya gidecek yüreği Bandırma ve Bandırmaspor sevgisi ile dolu olan yöneticilerimiz"vardır.Sıkıntılı olan şu,Sezon başı Transferden sorumlu olan kişi,şu an görevli değil..
Evet..! Bandırmaspor'un, ön libero,orta saha,ve stoper mevkilerinde oynıyacak oyunculara ihtiyacı olduğu bir gerçektir.Bu oyuncularında koşan, pres yapan, Ofansif ve defansif özellikleri olan futbolculara ihtiyacımız var. ( Yani Nokta transfer olacak)

*
Bandırma'da herkesin bildiği ve kabul ettiği gibi,Sezon başında yapılan, yanlış transferlerin acısını çekiyoruz.( Bazıları hala Sezon başındaki transferlerde yapılan hata ve yanlışları kabul etmek istemiyor).Geçenlerde Bandırmaspor'un hastası Kasap kardeşim bana aynen şöyle dedi."Abi sütten ağızları yandı,ayranı üfleyerek içmeleri lazım"dedi.

*

Samsunspor maçındaki,Teknik heyeti, Futbolcularımızı ve çilekeş ve Vefa'lı taraftarlarımızı yürekten kutluyorum. Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor'luyum Diyene.

Bandırma Gerçek Gazetesi - Muharrem Şen.. Plase..