ALLAH SİZİ İSLAH ETSİN..!!

Bandırmaspor tarihinde kulüpten alacağını alamadığı için maça çıkmayan,oyuncu yok.52 yıllık şerifli bir mazisi olan kulübümüzde böyle bir çirkin olayı hatırlamıyorum..
Bu ilki de bize yaşatan Yönetici arkadaşlarımızı kutluyorum..Şaka gibi.! Ama.! Gerçek bu yaşandı bir kere.
Gelelim bu olayın iç yüzüne,Bu spor ahlakından yoksun, zavallıyı Rahmetli,(canım kardeşim)Ali Çoban'nın K.Bey'de lokantada bulaşıkçılık yaparken bulduğu, (Ben insan ayırımına ve ötekileştirmeğe ve emeğe saygısızlıklara karşı mücadele veren kişiyim)ve K. Bey'sporda büyük emekler vererek Futbolcu yaptığını iyi bilirim.Bu saygısızın Bolu maçı öncesi maça gitmemesi, Bandırma'da büyük İnfaal yaratı. 
Koca sezonun Belki de,en hayati maçına gitmemek cüretini gösterip,arkadaşlarının ve koca bir kentin kaderi ile oynamıştır..Bu gözü para hırsı bürümüş kişinin,hala Bandırma'da kalıp kalmadığını,Tesislerde yatıp yatmadığını, antremanlara çıkıp çıkmadığını, gerçekten herkes gibi bende merak ediyorum..
Bandırmaspor Yönetim kurulu, sezon başından beri yaptığı onlarca hataya birde bu SKANDAL'ı ilave etti ya, elimizden en sonunda bunu da görüp yaşayacaktık demekten başka çare yok.Yani.. Sözün Bittiği Yer, bu olsa gerek..!
Atalarımızın dediği bu anlamlı sözü çok önemserim."At sahibine göre kişner "Böyle saça böyle traş"..!!
Aaaaa, bizler Bandırmalı ve Bandırmasporlular olarak bunlara layık mıyız?Sanmıyorum, Çünkü Bandırmaspor tarihi şan,şeref ve başarılarla dolu olan köklü bir kulüp tür..Bandırmaspor'un şanlı tarihinden Çetin zeybek,Seracettin kırklar,BJK Tuğrul,BJK Turgut,BJK Süleyman Takunyacıoğlu,GS Adnan esen,Evrens, Muzaffer, Soner, Kelebek Ahmet, Kaleci Özkay,Kaleci Erdem, ve ismini sayamadığım bir çok değeri Türk futboluna kazandırmanın haklı gururunu yaşayan bir kulüb olduğunu biliyoruz,Ama bizler bunu bilmeyenleri de biliyoruz. Onlara ancak şunu diyebilirim, "Allah Sizi İslah Etsin"..!!
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor'luyum Diyene.. Plase Muharrem şen