2022'den Çıkıp 2023 Girerken Beklentilerimiz

2022 DEN ÇIKIP 2023' E GİRERKEN BEKLENTİLERİMİZ!

Değerli okurlar, geçen yıl yine yılın bu son ayında Ülkemizde yaşanan olumsuzluklara, Korona virüs belasıyla yaşadığımız sıkıntılara, Kadın cinayetlerine ve Din kisvesi altında faaliyet gösteren bir takım Cami, Kuran kursu, ve Vakıf gibi yer ve mekanlarda, bazı kavimlerin başlarına gelen HELAK olmalarına neden olan, sapıklıkların yaşanmaması adına, Ülkemiz ve İnsanlarımız için çok çok iyi dilek ve temennilerde bulunduk,

Her ne kadar abdestimizden şüphemiz yoksa da eksik ve noksanlarımız varmış ki Kaadir Mevlam müsibetleri üzerimize yağmur gibi yağdırdı.

Bu arada Yöneticilerimiz (Faiz sebep Enflasyon neticedir dedikleri anda yedi başlı ENFLASYON canavarı uyandı enerjiye, PETROLE ZAM derken İğneden ipliğe ZAM yağmurları başladı, Sağlık sorunları yeniden hortladı bitip tükeneceğe de benzemiyor, Virüs mutasyon değiştirip ensemizde dolaşıyor, Hastaneler yeniden dolmaya başladı, Hastanelerden Randevu almak deveye hendek atlatmaktan zor, ömrün varsa seneye gel benzeri randevular, Kadın cinayetleri, çocuk istismarları hız kesmeden devam ediyor.

Aylarca ülke gündeminden düşmeyen toplumun nefret duygularına zirve yaptıran son olayda ;bir tarikat şeyhinin 6 yaşındaki sabiyi eş olarak müridine vermesi olayı, ahlaki erozyonun boyutunu gözler önüne serdi.

Çok güzel bir söz vardır, (Siyaset camiye girerse orada İBADET kalmaz. Siyaset Hukuka girerse orada ADALET kalmaz" demişler,) Kim demiş? BAY KEMAL demiştir, ya da E. İmamoğlu demiştir, çünkü onlar değil mi HAK, HUKUK, ADALET diye ortalığı gürültüye boğan?.  BAY KEMALİN O HAK HUKUK ADALET yürüyüşleri sırasında yollarına kamyon dolusu taze hayvan gübresi döktüler, işte o gübrelerden atmosfere yükselen sera gazları ozon tabakasını deldi!.. Dünyaya büyük tahribat yaparak HAK aramak olmaz ki.

Eskiden HAK mı vardı kardeşim?. Derdin varsa (MARKO PAŞAYA GİT ANLAT) derlerdi, bu manada bir çok Kadıefendi öyküleri vardır bilirsiniz, Muasır Medeniyetler seviyesine giden yol bu olsa gerek.

Sen rahat uyu ATAM bizler o doğru yolu çok yakında bulacağız, İnşallah az kaldı,

Öncelikle halkımızın beklentilerinden bazılarını yöneticilerimize sunalım, TBMM salonlarındaki kavgalarınızda yumruklaşırken parmaklarınızda yüzük olmasın ayıp oluyor, hem o kadar gücünüz varsa şu enflasyon canavarını yüzükleyin.

Temizlik İmandandır, Din odaklı yerlerdeki sapıkları oralardan tecrit edin temizleyin.

Bireysel silahlanmanın önüne geçmek için halkın elindeki silahları almanın yok etmenin çaresine bakınız ki neden bana yol vermedin. Dan dan dan, neden bana korna çaldın dan dan dan. Neden bana yan baktın dan dan, neden benden boşanıyorsun dan dan dan bu nedir arkadaş!.. Teksas mı burası, sizler sığır çobanı kovboylar mısınız? Hoş onlar kadar bile olamazsınız ya neyse.

İçkiye ve sigaraya yapılan anormal ZAM'ların sonunda gelinen noktayı göremiyor musunuz? Metil alkolden imal edilen sahte rakıdan daha kaç vatandaşımız kör olacak ya da ölecek, Ülkemiz İran Afganistan transit uyuşturucu cennetine döndü bu kepazeliğin kaymağını kimler yiyor, bir araştırın, bunları araştırırken Etin, Sütün, Süt ürünlerinin fiyatlarını da araştırın sevabına...

Sonra da asgari ücreti şöyle yaptık böyle yaptık sizleri enflasyona ezdirmedik, diyorsunuz ama emekliyi yaşamaktan bıktırdınız bezdirdiniz. Buna ne demeli.

Dağ fare doğurmamalı, yeni yılda ZAM yağmurları artarak devam edecek işte o zaman kim ezildi kim düzüldü hep birlikte göreceğiz, her şeye rağmen ben yine de yeni yılın ülkemize, tüm İnsanlarımıza, ve Dünyaya Barış, Huzur, Sağlık ve Mutluluk getirmesi dileklerimi yineliyorum, her şey gönlünüzce olsun

P.T.T ye, pijama, terlik, televizyon’a odaklanmaya devam.

 Nice güzel Yıllara…Esen kalınız….

25-12-2022