Bandırmaspor Bulunduğu Yeri Hak Etmiyor!

Bandırmaspor'da ilk yarı hüsran, ikinci yarıdan umutluyuz.

İlk yarıda futbolcuların amatör ruhlu olması deneyim ve tecrübe eksikliğinden dolayı kaynaklanan sıkıntıların yanında gol vuruşundaki şanssızlıklar beceriksizlikler sonuca gidemedik.

İlk yarıda yapılan bariz ve fahiş hataları tekrarlamak istemiyor, unutmak istiyorum. Neler oldu neler. İşte bu yüzden Yönetim kurulu üyeliği önemli. Çocuk oyuncağı değil bu işler. Bu arada futbolcularımıza hakedişlerinin ödenmediğini federasyona verilen dilekçelerden öğrendik. Bu kötü oldu. Bandırmaspor kulübü tarihinde pek yaşanmamış olaydır. Biraz karizmamız çizildi ama olsun ne yapalım. Gerçi batıl inançlara inanmam takılmam ama bu Baltok takısı hayırlı uğurlu gelmedi. O da başka bir dert.İnşallah bir daha böyle takılara ihtiyacımız olmaz kendi ismimizle çıkar kendi yağımızla kavruluruz.

Bütün olumsuz şartlara rağmen mücadeleden asla vazgeçmediler seyrettim koşuyorlar çocuklar, ellerinden geleni yapıyorlar ama tecrübesizlikten gereksiz koşularda top kovalamaktan erken yoruldukları için hep golleri yetmişten sonra yedik. Alacağımız maçları maalesef kaybettik. Ve dipteyiz. Bu bizi korkutuyor çünkü Kılkışlı ve ekibi binbir güçlüklerle bu takımı buralara getirdi. Amatör liglerden yukarıya nasıl çıktık hepimiz iyi biliyoruz. Şimdi geriye dönüş hoş değil. Allah muhafaza düşünmek bile istemiyoruz. Başkanlığa talip olanların ve seçilen yöneticilerin bu işin ciddiyetinin bilincinde olması hem farz hem sünnet bana göre.

Devre arası yapılan nokta transferlerin bir an evvel adaptasyon sürelerini hallederler. Yeni gelen oyuncuların kaynaşma süresi vardır.Bandırmasporda sporun içinden gelen futbolcuların kendi sorunlarını halledecek futboldan ve futbolcu ruhundan anlayan bir sürü kişi var. Bir kişiye de takılmamak lazım.Sırası geldi aslında sordum kendisine ama baktım Süleyman küskün, bıkkın bu işi yapmak istemiyor. Başka adam mı yok,bir sürü süper ligde oynayan Bandırmalı kardeşlerimiz var bulamayacakmısınız?. İkinci yarı için umarım yapılan nokta transferler mevcut kadromuz uyum içinde; yönetim, futbolcu, taraftar elbirliğiyle kötü gidişe son vereceğimizi düşünüyorum. Zaten Bandırmapor Taraftarı 12. adamlığını tam yapar iç sahada deplasmanda takımını yalnız bırakmadı görevini yaptı bundan sonra da yapacak.Doğancan Davas, Birhan Vatansever,Yusuf Akyel,Rıza Efendioğlu ve dahası da var ..mükemmel bir ekip. Un var şeker var irmik var su var. Helvayı yapmakta hocaya düşüyor. İş bu arkadaşları hazırlamak motive etmekte hocanın işi. Allah kolaylık versin.İnşallah başarılı olur kendisinin de yolu açılır. Bandırmaspor önemli bir marka. Markamızın değerini hep birlikte bileceğiz.

Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene 

MUHARREM ŞEN- BANDIRMA - 06- 01-2019