Başkan'dan Prestijli Kahvaltı

BAŞKAN’DAN PRESTİJLİ KAHVALTI..
Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun,10 Ocak çalışan Gazeteciler günü olması nedeni ile,Kentimiz ve yöremizdeki Basın emekçileri,ile Eken Prestij Otelinde Sabah kahvaltısında bir araya geldi.

**
Daha önce kahvaltı yeri olarak Belediye Çamlık Cafe olarak belirlenen yer,daha sonra ise,Herhalde daha Prestijli olsun diye Eken Prestij Oteli tercih edilmiş.

Kahvaltıda Başkan Av Tolga Tosun’nun A takımı olan Encümen ve Meclis üyeleri de hazır bulundu.
Günün önemi ve anlamı ile ilgili konuşmaları dikkat ile dinleyip not ettim.
**
Gazeteciler Ali Osman Ata ve Necdet Mancınık Yerel ve Genel basının sıkıntı ve beklentilerini sıralarken,Ceza Evindeki Basın emekçilerinin sorunlarını da dile getirdiler.
Son olarak konuşan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun,yerel basının sorunlarını iyi bildiğini,her türlü desteği vereceklerinin altını çizerken,önemli kamu görevi yapan basın emekçilerinin alt kadrosunda çalışanları da bir daha ki yemekli toplantıya davet edeceklerini söyledi.Sayın Tosun, Basının yaptığı eleştirileri dikkatle takip ettiğini, bunun kendilerine çalışmalarında pozitif katkı sunup,biz yerel yöneticilere sinerji yaratmaktadır dedi.
Başkan,Basın mensubu arkadaşların eleştirilerini çok önemsiyorum,haber yaptıkları konuları tek taraflı değil,her yönüyle incelendikten sonra yapılırsa daha verimli olacağını düşünüyorum dedi.
**
Bence eğer,
Eleştiri varsa,DEMOKRASİ vardır.
Eleştiri yoksa,DEMOKRASİ de yoktur...!!
Çalışan Basın Emekçileri günü kutlu olsun.
Muharrem Şen/Bandırma Gerçek.10/01/2020.