Sakaryaspor 3 Adanaspor 2 (!)

Sakaryaspor 3 Adanaspor 2 (!)

Sakaryaspor 2-0 geriye düştüğü karşılaşmada Adanaspor’u 3-2 yenip,3 puanın sahibi oldu.
Sakaryaspor’un ateşli taraftar gurubu TATANGALAR maçta takımlarının geriye düşmesine rağmen,orta hakemin maçın bitiş düdüğüne çalana kadar takımlarını destekleyip alınan 3 puanda pay sahibi oldular..
++++
Bandırmaspor, evinde konuk ettiği Y.Malatyaspor karşısında geriye düştüğü maçı çeviremedi. Çevirmek için bir gayret sarfetmedi. Zayıf rakibine kendi sahanda yenilgiye razı olan kabullenen direnç göstermeyen  bir görüntü hoş değildi. 
Aynı Bandırmaspor,2-0 geriye düştüğü Ankara Keçiörengücü maçını taraftarımızın müthiş tezahüratları ve desteği ile maçı 2-2 ye getirmişti. 
Malatyaspor maçındaki seyirci ile Kocaeli'nde oynadığımız "Final" maçındaki tüm Türkiye’ye örnek seyirci profili çizen seyircimiz sanki farklı..!!
++++
Seyircimize uyarıda bulunan,
 “İyi günde kötü günde asla yalniz degilsin BANDIRMASPOR.
Lütfen kendi takımızı daha maçın ilk devre protesto etmeyelim, küfür etmeyelim. Bu takım hepimizim, lütfen yapıcı olun arkadaşlar.
Sevgi ve saygilarimla
” diyen 
Birlikte çalıştığım Bandırmasporumuzun efsane takım kaptanımız Evrens Tarhan’ın mesajına  katılmamak elde değil..
Yönetim ve Teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimizin hep birlikte gerekli önlemleri alıp Türkiye’nin güzide ve sevilen takımı Bandırmasporumuzu layık olduğu yere taşıyacağından kimsenin şüphesi olmasın..
Ne mutlu Bandırmalı ve BANDIRMASPOR'luyum Diyene..
16-10-2022 /Bandırma/Gerçek Gazetesi /Muharrem.Şen..