Kim Buldu Bunları? Kim Aldı Bunları?

RH Bandırmaspor - Giresunspor maçını arkadaşlarla Doruk Cafe'de  TRT'den canlı yayın  seyrettik.  

Bandırmaspor için çok önemli bir maçtı. 3 puan alıp üst sıralara tırmanmak zorunda idi.
Maçı seyrederken yan masada çok konuşan, Bandırmaspor forması ve atkısı giymiş..( Arkadaşlarının Ali Rıza yeter ama! demelerine rağmen,) açtı bayramlık ağzını (5 kuruş ver konuşturtmazsın 10 kuruş ver susturamazsın,adeta ağız ishali olmuş gibi)

-  Oyuncularımızın oynadıkları futbol tam bir REZALET kim buldu bunları? Kim aldı bunları? Fecebok ve İnstagramda "yok kırmızı çilek geliyor, yok siyah çilek geliyor" diye reklam yaptılar.

- Çilekler hormonlu çıktı.! Yok Çelsi, yok Everton, yok Monoko da oynamış, yok gençken süpermişte falan  filan...

"AH Var AH” deyince... Dayanamadım!. 

"Kardeşim kimin ahı var? İsmini söylede bizde bilelim. Futbolu çok iyi biliyorsan,yönetimde görev alırsın" deyince, bana dönüp,”abi benim param yok ki! olsa seve seve görev alırım,çileklerle de fotoğraf çektirirdim. Ben SSK dan yeni emekli oldum,kendimi zor geçindiriyorum” deyince, bende “ o zaman sus artık ta maçı izleyelim” dedim.

Gerginliği ,Cafe sahibi Süleyman Doruk" sonlandırdı.

Maç sonunda tartıştığımız kardeş bana dönerek "abi, bizim oynamamız  gereken futbolu,Giresunspor oynayarak  kazandı, tıpkı Altay maçında Balıkesir’in 3-1  kazandığı gibi,bizim takımda yaş ortalaması 31 deyip,arkasına bakmadan arkadaşları ile birlikte Cafeden çıktı. 
Ona hiç bir şey söyleyemedim..
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.

07-11-2020 / Muharrem Şen/Bandırma.