Böyle Gitmez Beyler..!!

BÖYLE GİTMEZ BEYLER..!!

Elazığspor-Bandırmaspor maçını,Bandırma Şehir Kulübünde arkadaşlarla birlikte,Büyük Televizyonda  izledik.

Bu çok önemli maçtan "Notlar" tuttum,bunları siz değerli okurlarımla paylaşmak isterim.
Kentimizde oynanan 2-1 galibiyetimizle sonuçlanıp tur atlamamızda önemli katkı sunduğuna inandığım,120 dakika temposu düşmeyen,Oğulcan’nın Elazığspor maçında oynatılmaması,onun yerine Erkan’nın Solbeke çekilip,Erkan'ın gerçek yerine,gerçek yeri olmayan Samet’in oynatılması,kafamızda şüpheler uyandırdı.
Her şeyden önce,Samet ağır,sürati olmayan,top taşıyamayan,Erkan gibi ortalar yapamayan,kaleye top götüremeyen,sıradan bir orta saha oyuncusu. Benim ile birlikte maçı seyredenlerin ortak düşüncesi bu olup,bu 41 numara ile takımımız nasıl ŞAMPİYON olur dediler.
Maçı birlikte izlediğimiz bir arkadaşımın söylediklerini duyunca çay  bardağını yere düşürdüm.
“Hoca,yarın öbür gün,Benhur’u kesip ,yerine kendi getirdiği Ali Küçük’ü oynatırsa hiç şaşırmayın”deyince, bende; “yok bin nalı!!”dedim.
Takımımızın Elazığ maçının ilk yarısında,gol dışında hiç pozisyon bulamaması,hele ikinci yarıyı tamamını kendi sahasına kapanması,çok rahat kazanabileceğimiz maçta,tıpkı Van ve Eyüp maçlarında olduğu gibi 2 şer puanı kaybetmemize neden oldu.

Arkadaşlar;Bu kadro ŞAMPİYON olacak kalitede bir takım.Burda sormamız gereken soru şu ! Sorun futbolcularda mı? Yoksa Teknik adamda mı?
Daha önceki yazımda belirtmiştim,burası SARIYER değil,çok farklı futbol  kültürüne sahip bir yer. Bandırma , BJK’lı Muhittin Kapçak,Seracettin Kurklar,Tuğrul,Turgut,Süper lig gol kralı Özer Umdu,Süleyman ve Galatasaray’lı Adnan Esenin yetiştiği bir yer.
Futbolseverler ne olup,ne olmadığını dışardan gayet iyi görebiliyorlar. Daha yolun başındayız, biran önce Teknik kadronun ve futbolcuların önce kendilerini gözden geçirmeleri gerekiyor.
Belki bizler kızıyoruz ve kabul etmiyoruz ama! 2-3 haftadan beri,"Serdar Hoca bir an önce gitsin" seslerini biraz ciddiye almamız gerekiyor.
İnsanların ,Serdar Hoca’yı benim gibi zannetmiyorum, Ama! Onlarda benim gibi takımın oymadığı futboldan memnun gözükmüyorlar .
Çünkü! herkes görüyor ki, şanslı  ve kolay bir gruptayız,artı ŞAMPİYON olmamamız için,hiç bir neden yok.Tabii ki,takımın ve Teknik kadronun belki kendini”tekrar ediyorum ama!”başta Teknik kadronun ve futbolcuların kendilerini gözden geçirmeleri kaydı ile.!!
Muharrem Şen.
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.

Not;Tuzla maçında 3 puan alacağız.
Biz Bandırmalıyız Diyenler Trübünleri dolduralım.

01-10-2019