Teşekkür!

TEŞEKKÜR!

Öte aleme gitmeme izin vermeyen uhrevi ve dünyevi meleklere gönülden teşekkürler.

Değerli okurlar, 5 Ağustos günü akşamüzeri  kalbim teklemeye başladı, giderek nefes alamaz duruma gelmeye başladım.

Yeğenim eczacı Berrin Çırpanlı’ya haber verildi.. Hemen gelip durumu gören yeğenim ambulans istedi, gelen ambulansın şoförü, hemşiresi ve komşularımın duyarlılıklarıyla, beni yaka paça sedyeye yatırıp ambulansa indirdiler.

Ver elini Bandırma Devlet Hastanesi'nin acil servisi.

Servise benimle birlikte uhrevi melekler de girdi içeride devamlı uçuşuyor kanat çırpıyorlardı, onların kanatlarından gelen havayla o kadar üşüdüm ki; onu burada kelimelerle anlatmak mümkün değil.

Onlar üstümüzde uçadursun, sedyemin başında "Kanatsız Dünya Melekleri".. Başta değerli doktorum, Kardiyoloji Uzmanı Sn Alkame AKGÜMÜŞ, Hemşire Mehtap ERKOÇ, Röntgen teknisyeni Nermin MADEN ve Semra EREN, beni öte aleme göndermemek için..

Canla başla uğraş veriyorlar, ve sanırım kıl payı da olsa mücadeleyi kazanıyorlar.

Acilde stent takıldıktan sonra yoğun bakıma alınıyorum, orada da 4—5 güzel melek var.. Sabaha kadar bizlerle ilgilendiler onların isimlerini alamadım, üzgünüm, 6 ağustos gecesi nöbette olan güzel melekler, onlar kendilerini bilir.

Öte aleme gitmeme izin vermeyen, bana yeni bir hayat bahşeden bu güzel insanlara ben nasıl teşekkür edeceğimi, kelimelerle nasıl ifade edeceğimi inanın bilemiyorum. İyi ki varsınız ALLAH(CC) hepinizden razı olsun… Herkese sağlık diliyorum, esen kalınız….

08-08-2021