Yoksa Kandırıldık mı?

YOKSA, KANDIRILDIK MI?
Feyyaz hoca,ilk önce Bandırmaspo'rlu futbolculara maçlarda11 kişi ile oynamayı ve maçı 11 kişi ile tamamlamanın önemini anlatmalı.

Önceki maçta Kaptan Emre,bu hafta Brinner daha da önce Kıvanç hemde 7  artı bir ceza.. bu ne sorumsuzluktur.

Hiç kimsenin takımı eksik bırakmaya hakkı yok.

Bandırmaspor yarım asırlık bir kulüp,hiç kimse Bandırmaspordan büyük değildir,olamaz da.
İsmail Hoca'nın Bandırmaspor'a futbolcu getiren menecerinin Bodrum'dan yardımcı hocalardan birinin , menecer olan bir yakınının Antalya Kemer'den Bandırmaspor'dan kazandıkları para ile yazlık aldıkları söylentilerine inanmıyorum. Sonra alırlar alırlar.. Alırken bu dedikoduları yapan münafıklara mı soracaklar?

Bazı art niyetli kişiler ortalığı karıştırıyor. Hatta kulağı delik Kamil kardeşim sağda solda şöyle diyormuş “Bu Çek Lukas kardeşimize verdiğimiz çuval dolusu Evroları ona verceğimize,Denizlispor'dan İsmail Haktan Odabaşı,Antepten Gökhan sazdağı,GS den Umut Gündoğan’ı alamazmıydık?

Yoksa elimizi Tatlısu Büyükbakraç'ta elimizi kumlamamız mı lazım dı?

Bu futbolcuları Manisaspor transfer etti.

Manisaspor bu transferlerle önce Ümraniye'yi sonra Eskişehirspor'u  5 lik yaptı. Eskişehir hocası bu yenilgiden sonra tatile yollandı.Bence bu futbolcular fazla şöhret olmadıkları ve fotojenik yönleri eksik oldukları için Takımımıza uygun görülmemiştir,
Bu arada imPARAtor arkadaşımızın Bandırmaspor'u bırakmasından sonra,takımın başına getirilen Feyyaz hocanın yardımcıları ile Bandırma'da tanıştığı söylentisi var. Kamil diyor ki ; Bu olayıda gerçekleştirenin kulübümüzün dışardan ithal ettiği,yeni "siyo"su ve medarı iftiharımızın  parmağı olduğu,ve kulüp müdürümüz üstünde  bu işleri çok çok daha iyi bildiği iddia edilerek getirildi. Ama İzmir futbol camiasında  şike olaylarında ismi sık sık telaffuz  edilip ,iddianamelerde medyada yer aldığı  dillendiriliyor. İşi biliyorsa neden bu haldeyiz?

Bandırmaspor'un kaç para borcu ve alacağı var bilinmiyor,niçin bilgi sahibi değiliz?. Yönetim içinde küstürülenler neden küstü hani birlik beraberlik? Yoksa bizim bilmediğimiz birşeyler mi var? Fotoğraf sergisi için fotoğraf çektireceğinize önce halka ve genel kurul üyelerine kar ve zarar hesabını  açıklayın.Fotoğraf çektirmekten yemeklere gitmekten adam vakit bulup daha işine başlayamadı.Üstelik fotoğraf çektirenler maça da gelmiyor.

Kamil kardeşim "  Bandırmaspor'umuza sportif anlamda çok büyük maddi ve manevi katkıları olan Menecerlerin Cep telefonlarını ve adreslerini kaydedin önümüzdeki yıl da lazım olabilir”  deyince  az kalsın küçük dilimi yutuyordum,elimdeki çay bardağı yere düştü,içimden amma da komplo teorisyenimişsin sen yoksa akademisyen Erol Mütercimler' in öğrencisimisin? dedim.

MUHARREM ŞEN