Münci İnci'nin Evi ve Y.Tuğrul Türkeş ve Devlet Bahçeli!

MÜNCİ İNCİnin Evi ve Y. TUĞRUL TÜRKEŞ ve DEVLET BAHÇELİ !

 

R.TAYYİP ERDOĞAN BAŞBAKAN OLACAK ! Oldu ! Ama; BAŞKAN olamayacak!

Sayın Erol MÜTERCİMLER, 24 EKİM 1999 gecesi, AKP nin kurucularından da olan ama sonradan FETULLAHÇI ve cemaatin görevlisi olduğu anlaşılan, ama cenazesine ERDOĞAN ailesinin komple katıldığı Av. Münci İNCİ nin evinde yaşadıklarını ve alınan kararı açıklamıştı da... ben de diğer bildiklerimin yanında, bu açıklamaya da dayanarak, o tarihten beri sürekli bu enstantaneyi yazıyorum ki ; farkındalığınız olsun ve bugünkü siyasetin resmini, bu olaya göre... lütfen değerlendiriniz diye ! Videosu da budur, lütfen izleyin, tekrar tekrar izleyin...İzleyin ve Amerikan Projesi AKP nin, doğuşunu ve taşeronlarını görün ! EROL MÜTERCİMLER ; https://www.youtube.com/watch?v=iOLfGP13PZ8

TAYYİP BEY TÜRKİYE’YE BAŞBAKAN OLACAK !

Yer ; DURUSU Konakları, Bulgaristan sınırında....Tarih : 24 EKİM 1999 Toplantıya katılan Kişiler ; Nail KEÇELİ, Münci İNCİ, Fehmi KORU, Emin ŞİRİN, Nazlı ILICAK, Yalçın DOĞAN, Bülent AKARCALI, Fehmi GÜLTEKİN, Tezcan YARAMANCI, Güler KÖMÜRCÜ, yağ fabrikatörü bir kadın, 3 tane Mimar Sinan Üniversitesinden Profösör, ABD Büyükelçisi Morton Abramowitz in görevlendirdiği Amerika’nın İstanbul Başkonsolosu Kate Schertz ve Konsolosluk arabasıyla kolunda yürüyen Devlet BAHÇELİ’nin görevlendirip gönderdiği Tuğrul TÜRKEŞ ve tercümanları...ve İstanbul Belediye Başkanı R.Tayyip ERDOĞAN’ın danışmanı Erol MÜTERCİMLER...Bu isimlerden kimlerin FETULLAH-ÇI ( O tarihte Fetullah GÜLEN bir saygıdeğer hocaefendiydi. FETO yeni aldığı isimdir.) olup olmadığının takdirini, ayrıca size bırakıyorum.

Toplantıya, Amerikan Konsolosu bayan Kate Schertz ile elele-kolkola gelen Tuğrul TÜRKEŞ, 1999 yılında, ANASOL-M Hükümetinin ve MHP Genel merkezinin önemli ismiydi ve onu gönderen Devlet Bahçeli’de, Başbakan yardımcısıydı. Yani MHP hükümetteydi. Ve, Devlet BAHÇELİ nin görevlendirmesi ile gittiğini de, Tuğrul TÜRKEŞ söylüyordu. Kaldı ki ; yardımcısının Amerikan Konsolosu ile bir toplantıya katılacağını bilmeyen bir genel başkan, olamaz !

ABD B.Elçisi Morton Abramowitz 1996'da Erdoğan'ı keşfediyor, 1999'da parlatmaya başlatmış. Erol MÜTERCİMLER, Münci İnci'nin kendisine 'Tayyip Bey bu ülkeye Başbakan olacak' dediğini, kendisinin ise 'O zaman psikolojisini hiç iyi görmedim. 5-6 ay yurt dışına gönderin dinlensin, mümkünse İngilizce öğrensin' dediğini söylüyor. Münci İnci ise ; Tayyip Bey'in zaten cezaevi sürecinde üniversitelerden taşınan hocalardan eğitim aldığını ve İngiltere'de bir kolej ayarlandığını söyledi. Münci İnci’nin bu sözlerinden anlaşılıyor ki, bir şiir yüzünden, sözde hapse atılması da bir senaryoydu ve o hapis sürecinde normal mahkum olmadığını veya belki de, cezaevinden İngiltere’ye götürüldüğünü bile düşünebiliyoruz.

Ama, TAYYİP BEY BU ÜLKEYE BAŞBAKAN OLACAK kararının alındığı toplantı, Amerikalılar tarafından düzenlenmiş ve gazetecilerle, sermayeye TAYYİP ERDOĞAN ismi servis edilmiştir. Bu servisten sonra, Siirt seçimlerinin iptali ve Deniz BAYKAL ın becerisiyle, Tayyip Beyin TBMM ne girdiğini de... unutmayalım tabii !

Ve, 3 yıl sonra, Amerikanın Kemal DERVİŞ i DSP ye ve hükümete sokması, arkasından DSP yi bölmesi ve Devlet BAHÇELİ nin Uluyayla da ERKEN seçim istemesi ile, 3 Kasım 2002 SEÇİMLERİ OLDU MU ? Oldu. Bu seçimlerde YALÇIN DOĞAN Medyası ve diğerleri AKP ve R.Tayyip ERDOĞAN’ı parlattılar sadece ve hükümetteki 3 parti, DSP-ANAP-MHP... üçü de meclise giremedi değil mi ! AKP ve CHP ile, iki partili meclis oluştu ve Amerika da böylece gücünü ispatladı.

Şimdi o meclisde Deniz BAYKAL ın CHP si vardı değil mi ? Ama o da zımnen Amerikan projesinde görevli olmalı ki, muhalefet yapıyor gibi sadece davrandı ve Türkiye yi değişime götürecek yasalarda bişey yapamadı ve 2007 seçimlerinde AKP daha da güçlenerek %34 ten 40 ları bularak 50 ye yaklaştı.

Ve AKP, bu projede sadece, Ergenekon da, Balyoz da sendelemedi, kozmik odaya girilmesinde sendelemedi, Abdullah GÜL’ü Cumhurbaşkanı yaparken 367 krizinde sendelemedi, sadece 7 Haziran seçimlerinde sendeledi. Hatta ilk günlerde, şoka bile girdi diyebiliriz. Ama, saraya gidip gelen Tuğrul TÜRKEŞ ile bilgilendirdiği Devlet BAHÇELİ, bütün hükümet formüllerinin önünü tıkadı ve yine erken seçim istedi. Seçim kararı alındı ve seçim hükümeti kuruldu. Tuğrul TÜRKEŞ’i de seçim hükümetine gönderdi ve ardından 1 Kasımda yapılan seçimlerle de, AKP tekrar meclis çoğunluğunu aldığından, bu sendeleme hareketi de atlatıldı. Ve Tuğrul TÜRKEŞ artık AKP Milletvekiliydi ve Bakan da olmuştu. Fakat Tuğrul TÜRKEŞ, şimdi başka bir projede çalışıyor olmalı ki, o şimdi bakan değil.

Haaa, DEVLET BAHÇELİ’nin misyonu haline gelen ERKEN SEÇİM istemek ve tarih belirlemek olayı da, herhalde arkadakı güçlerin fısıldaması ile gerçekleşmektedir. Dikkat edin, gerekirse MHP meclise girmez, gerekirse en küçük parti olur ama görevini, mutlaka yapar. Ama bu yaptıklarını da devletin bekası için diye pekala bu halka inandırır değil mi ?

Hatta, 7 Haziran seçimlerinden sonra, Aksaraya giden MHP milletvekilini bana bulun, onu atacam dedi mi ? Dedi. Attı mı ? Tartışılır ama, galiba attı ve AKP ye bakan olarak verdi. Ama bu arada Alparslan TÜRKEŞ’in küçük oğlu KUTALMIŞ TÜRKEŞ vardı, o garibim AKP de milletvekiliydi, onun ayağını kesti ve yerine TUĞRUL’u yerleştirdi.

Alparslan TÜRKEŞ’in sağlığında da, Devlet BAHÇELİ görev adamıydı ve o günlerde de görevini çok iyi yapmıştı. Devlet Bahçeli’nin bu görevleri muhtemeldir ki sayın Alparslan TÜRKEŞ tarafından da, kısmen biliniyordu. Bahçeli’nin, MİT görevlisi olduğu söylentileri boşuna çıkmıyordu yani... Devlet Beyin de, her hükümetteki rolü tıkır tıkır işliyordu. Amerikanın da Türkiye ve bölge üzerendeki emelleri de, artık gerçekleşiyordu...

Türkiye’nin rejimini değiştirecek Başkanlık ve arkasından Eyaletleri getirecek Anayasal değişikliklerin referandumunda sayın Bahçeli : “ Hükümete verdiğimiz fiili destek hukuki boyuta dönüşebilir. “ “Eğer ihtiyaç hâsıl olursa, eğer gerek duyulursa, Türkiye’nin milli ve tarihi çıkarlarını savunmak için, düne kadar hükümete verdiğimiz fiili destek hukuki bir boyut alabilecek” Dedi değil mi ? 3 sene önce söylediği bu sözleri, bugün uygulamaya koydu mu ? Bence ittifak yasası ve erken seçimle, koydu. AKP ye kuruluşundan itibaren verdiği fiili desteği resmileştirdi ve hukuki boyut ta kazandırdı mı ? Kazandırdı. AKP ile MHP artık, fiilen de birleştirildi.

Peki, bu oynanan erken seçim ve getirilecek başkanlık sistemine karşı bu halk ne yapabilir ? Amerikan sermayesinden, Amerikan ( Konrad ADENAEUR gb.) vakıflarından beslenen gazetecilerin ve medyanın baskısına, bu halk ne kadar dayanabilir ? Yani, bu seçimden de, R.Tayyip ERDOĞAN Başkan olarak çıkabilir mi ?

Çıkmayabileceğini düşünüyorum da.... Çünkü 2. bir MÜNCİ İNCİ EVİ diye, Amerikalıların karar aldığı bir toplantıyı ve TAYYİP BEY BAŞKAN OLACAK diye bir kararı, henüz duymadım. Ama gizli mahfillerde böylesi bir karar alınmış olabilir mi ? Elbette olabilir. Yani Amerikalı abilerimiz, Türkiye’nin geleceğine ait bir karar daha almış olabilirler. Çünkü, İrandaki Nükleer çalışma heyetinden çekilen Amerika şu anda, İRAN ile bizzat savaşı göze almış gözüküyor. Eğer bu savaş olacaksa, Türkiye’deki İncirlik dahil pekçok Amerikan üssü, bu savaşta kullanılacaktır, ve şunu da unutmayalım Türkiye halen Amerika’nın, sadık müttefikidir.

Şimdi Amerika seçimden önce bu savaşı başlatmazsa, R.TAYYİP ERDOĞAN ı Başkan yapacak demektir. Çünkü komşumuzdaki savaş, tıpkı Suriye gibi TÜRKİYE yi zaten etkileyecektir. Ve İran'da yaşayan çok büyük bir Türk nüfus ta vardır ve Türkiye anında 3-5 milyon daha göç alabilecektir. Veya göç almamak için Amerika ile birlikte İran'a savaşmak mecburiyetinde kalacaktır. Rusya-Çin-Azerbaycan da ayrı mevzudur.

Yapacağımız ; Amerika’nın İran ile sıcak savaşı başlatmaması için dua etmek mi olacaktır ? Yoksa, savaşı başlatsın... biz de seçimimizi yaparız mı diyeceğiz ?

Büyük resmi göstermeye çalıştım. AKP bir Amerikan projesidir. Bu projenin taşeronları da, Fetullah GÜLEN ve cemaatinden sonra ; önce Devlet Bahçeli-Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ, önce Deniz Baykal’dır. Bu projedeki çırakları, düşünmeyin bile...

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, tünelden çıkması için gözüken tek ışık, bütün hesapları bozarak kurulan IYI Parti de ve sayın Meral AKŞENER’dedir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde 2. tura kalacak kişi mutlaka, Meral AKŞENER olmalıdır. Veya ; 1. turda M.AKŞENER kazanmalıdır. Millet ittifakı da, mecliste mutlaka çoğunluğu almalıdır.

Amerikan projelerinin boyunduruğundayız, geniş düşünürsek emperyalizmin kıskacındayız. Emperyal bütün ülkelerin, bizim üzerimizde hesapları vardır. İt itliğini, puşt puştluğunu yapar atasözü, boşuna değildir. Amerikaya sözde karşıt görünen MHP liler, HDP liler, CHP liler, solcular ve komünistler bile kripto Amerikancı olabiliyor ise, Amerika, liberallerden ılımlı islamcılara geçtik projesinden, vazgeçmemiş ise (Emperyalizm milliyetçilerle de çalışabilir.), 24 Hazirana kadar basın ve medyayı, lütfen dikkatle izleyiniz ve parlatılanı, görünüz derim. Millet İttifakı neden bunları açıklamıyor ve üzerine gitmiyor derseniz, bilemem...Umarım giderler.

Bulunduğumuz şartlar ve konjoktüre göre ; R. Tayyip ERDOĞAN, BAŞKAN ola(ma)yacak yani ! Ya Başkanlık seçimini kaybedecek veya seçilse bile, TBMM deki çoğunluğunu kaybedecektir. Yazdıklarıma lütfen dikkat ediniz ; ADD Başkanına ödül kazandıran Bandırma Adliyesindeki (7) Bayrak direğinin de ne olduğunu bilmiyorsanız, Abant  Toplantılarının (Nogaytürk yazısıdır) üzerine gitmiyorsanız, bugünü ve 24 Haziranı ve sonrasını, hiç göremezsiniz ! 10.05.2018 NOGAYTÜRK