Bandırma'da "Bazı" İYİ'ler Dursun Mirza'nın Yanında !

BANDIRMA da İYİ ler, DURSUN MİRZA'NIN YANINDA !  IYI-CHP
İYİ-CHP Arasında İTTİFAK VAR MI ? diye düşündürtenler e şunu sormak isterim. Benim, bu ittifak var mı diye düşünmeme gerek yok. Ben, tribünden maçı izleyen biriyim sadece. Düşündürtenler sizlersiniz, bana... niye böyle düşünüyorsun diyemezsiniz ! 
Dün ü hatırlayalım. İYİ Parti  ( Turhan ÇÖMEZ-Özlem URAL-H.Fehmi YÖRÜK-Engin CAN v.d) Belediye Başkan Adayını açıklamak için, son güne kadar neyi bekledi ? DURSUN MİRZA nın CHP nde aday gösterilmeyip, İYİ PARTİ ye geçmesini...Dursun Mirza ya bu teklif yapılıp kapı aralık bırakılmış mıydı ? 
Turhan ÇÖMEZ in daha dünkü milletvekilliği seçimlerinde, ikinci sırasında, (İyi Parti önceki il başkanı) ÖZLEM URAL yok muydu ?
Sayın Dursun MİRZA CHP den aday gösterince, şapka düştü KEL göründü değil mi ? 
Şimdi de, Bandırma CHP Adayı Dursun MİRZA nın yanına, onu aday bekleyenlerin hepsi ( Turhan ÇÖMEZ hariç) geçmişler ve aleni destek veriyorlar değil mi ? Destek verdiğini söyleyen İYİ Partililerin yaratmak istediği ALGI NE ? Bandırma da İYİ-CHP İttifakı var ! 
Haaa bu algı İvrindi de var, Balyada da var, Bigadiçte de var...
Bu resimler ortaya çıkınca İYİ-CHP İttifakı mı var dedim, yalan haber diye ben suçlandım. Oysa, Dursun MİRZA ya da sordum, İYİ Partili iyilerden destek alıyorum dedi. Resimdeki İYİ ler de, biz CHP ni destekliyoruz dediler. Daha ne desinler ? 
Haaa, bunu yalanlamaya muhatap-muktedirler kimler ? Turhan ÇÖMEZ, H.Fehmi YÖRÜK, Engin CAN değil mi ? Peki, daha dün BASINA İFTAR PROGRAMI yapan İYİ Partililer, İYİ Eteketli beyler... tamam ben yoktum, kimse size bu resimleri ve enstantaneleri sormadı.... SİZ niye bir açıklama getirmiyorsunuz ? Bir tepkiniz bile mi yok ? Düne kadar beraber yürüdüğünüz yol arkadaşlarınız, bunlar değil miydi ?  Bu resimlere poz verenler düne kadar İl başkanınız, ilçe başkanınız, milletvekili adayınız değil miydi ? 
Peki, o sahnede rol alan bu arkadaşların İYİ Partideki geçmişlerinden başka bir, emekli ve işadamı olma dışında siyasi kariyeri var mı ? YOK! Yani, onların o eteketleri olmasa o sahneye çıkamazdılar, kimse de onlara o sahnede rol vermezdi değil mi ? 
Arkadaşlar şunu bilelim. Balıkesir de birçok yerde İYİ PARTİLİLER CHP Adaylarını destekleyecek. Bandırmada da DURSUN MİRZA desteklenecek ! Bandırmada da İYİ Partinin 19.750 OYU VARDI, ŞİMDİ 25.000 olması gerekiyordu. Göreceğiz İYİ Partinin oyunu, göreceğiz İyi Partinin %10 barajını geçip meclis üyesi bile çıkarıp çıkaramayacaklarını ! Ve göreceğiz CHP nin oyunu !

 18/03/2024 -Ramazan Narin - NOGAYTÜRK