Son sözü direnenler söyler! Bandırma Kent Konseyi İptal

BANDIRMA KENT KONSEYİ İPTAL______

" S O N S Ö Z Ü D İ R E N E N L E R S Ö Y L E R ! "

BANDIRMA KENT KONSEYİ ; (Eski Bşk). Şerafettin ENGÜDAR - Dr. Zafer Yılmaz, Prof Dr. Gökhan Orhan, Gürbüz Gürcüler, Necdet Mancınık, Şerafettin Çıkar, Gökhan Yankol. 27 Temmuz 2015 te yaptığınız seçimler, hukukçularınızın bütün temyiz ve istinaf yollarını denemesine rağmen, Son itirazlarına savunma vermediğim halde ; İzmir Bölge İdare Mahkemesi 5. Dava Dairesi'nin 29.12.2017 Tarihli, 2017/1760 E., 2017/3056 K. Sayılı nihai ve KESİN kararı gereği İ P T A L oldu...

Bandırma Kent Konseyinin -hukuksuz- ve anti demokratik gerçekleştirdiği seçime karşın verdiğim mücadelem..32 ay sonra sona erdi ve Konseyin o 32 aylık faaliyetlerinin hepsi hukuka aykırı duruma düştü. Benim direnişim demokrasi adına Bandırma adına hukuksuzluğa karşı  bir duruştu  kişisellik değildi.

Şimdi ; Bendeniz, bir gurur yaparak yanlış hesabı düzeltmeye çalıştım. İşbu İPTAL Davasını açtım ve kazandım. Davam sürecinde de hiç bir hukukçu veya avukattan da yardım almadım, davacı asil olarak süreci yürüttüm. Onlar, Belediyenin maaşlı, kadrolu avukatları ile süreci yürüttüler ve artık en kısa zamanda, hukuka uygun genel kurul çalışmalarına girmek mecburiyetindeler.

Ama, rahat olup rahat çalışsınlar, Ramazan NARİN olarak ben, artık Kent Konseyi Delegesi de olmadığımdan, yeni seçimlerine girmeyeceğim.

Aday olmayacağım.

Gerek benim yüzümden, gerekse hakimlerimizin tespitleri dolayısıyle, umarım hukuka uygun kongre yapmayı, artık öğrendiniz !

Çektiğimiz sıkıntılar emekler sonucunda katkımız da bu olsun.

Lütfen, katılımcı ve Bandırmalı bir genel kurul yapın ! ( Birşey yapmış olmak, hiçbirşey yapmamış olmaktan daha iyidir. 

NOGAYTÜRK)Eski Bşk.Şerafettin ENGÜDAR - Dr. Zafer Yılmaz, Prof Dr. Gökhan Orhan, Gürbüz Gürcüler, Necdet Mancınık, Şerafettin Çıkar, Gökhan Yankol, döneminize ait hesaplarınızı, umarım verirsiniz ve yeni genel kurulda, rakibinizde olmayacağı için...sizlere başarılar dilerim...Benim için Bandırma Kent Konseyi defteri, böylece kapanmıştır. Kaybetseydim, onlara ödeyeceğim b iton avukatlık ücretleri vardı, ondan bari kurtuldum !

Ve ; DİRENİYORUM ÖYLEYSE VAR-IM !

İçimde uktedir.CHP li SOSYAL DEMOKRATLARIN Demokrasi anlayışı bu muydu ?.

KO-NUŞ-TU-RUL-MA-DI-MMM bile!!...

22.03.2018 Ramazan NARİN

.https://www.youtube.com/watch?v=p4-XNkLcPDA