Amerikan Kültürü ve Bandırma !

AMERİKAN KÜLTÜR  ve BANDIRMA !
BANDIRMA mıza, 3-5 yıldır bir ÖZEL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ açılması çabaları ısrarla sürdürülüyordu, sanırım neticelendi...
Bandırmanın kaderine çizilen 1/100.000  ÇDP ve KIYI PLANLARI neticesinde, çehremiz değişiyor. Amerikan/İngiliz sermayesi yerli işbirlikçileri, araplar ile İsrail sermayesi... Türk Şirketleri ile beraber 48 milyon m2 idi, kıyı ile bu 60 milyon m2 yi geçecek, plan notlarında genişleme haklarını kullandıkları zaman da 100 milyon m2 yi geçecek bir SANAYİ bölgemize kuruluyor. AĞIR METAL - KATI ATIK KİMYA SANAYİİ ! Bilim adamlarına göre bu sanayii ile ortalama ömür 40-45 yıla inecek !
Lafa geldi mi ATATÜRKÇÜ geçinenler de, bu planın bir parçası...Bu planlar çerçevesinde OSB kuruldu, Ticaret Odası ve karşı çıkabilme ihtimali olan siyasi parti ve STK lar yandaş hale getirildi. Şimdi de AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİNİ tamamladık ve Türkiye için vatansever değil, ' DÜNYA VATANDAŞI ' için bunlar kuruluyor.

Sömürü artık, topla tüfekle bir yere girip orayı talan etmekle olmuyor. Planlarla, yasal uygulamalarla değişim gerçekleştiriliyor. Sadece silahlı işgal birkaç ayda sonuç verirken bu işgalde süre uzun...kurbağa pişirme metodu ile yavaş yavaş değişim gerçekleştiriliyor.

Amerikan Kültürü!! de neyin nesi. Çocukların beynine sübliminal yöntemlerle Amerikan hayranlığı aşılamanın rantı ne? Bu güpegündüz vicdanımızı acıtan  şırınganın muhatabı kim?.  

Amacınız Türkiye'nin ekmeğini yiyip sömürüp ABD vatandaşı yetiştirmek mi?
Eski uyarıcı yazılarım ortada... FULBRİGHT ANLAŞMASI... Yani ; Öğretilmiş Çaresizlik ! 27 Aralık 1949’da imzalanan bu anlaşma, ABD’nin eğitime önce ortak edilmesini, sonra da belirleyici olmasını sağlayacak bir anlaşmaydı. Bu anlaşma ile halen AMERİKAN ekipleri TC Milli Eğitim Bakanlığında odaları var ve fink atıyorlar, biliyor musunuz ? 
Bu anlaşmayı İPTAL etmeyen hiç bir siyaset, ben AMERİKANCI değilim diyemez. Ve aradan geçen 72 senedir içinde bu anlaşmayı kimse gündem bile yapamadı. Rahmetli Ozan Arif'in dediği gibi, PLAN YAPILMIŞ PLAN ! ve plan tıkır tıkır yürütülüyor.
Hatırlayın İstanbul'un İşgalini... Osmanlı İmparatorluğu ve İtilaf Devletleri arasında imzalanan Mondros Anlaşması ile, Birinci Dünya Savaşı'nın bu ülkeler arasında sona erdiğinin ilan edilmesinin ardından... Osmanlı başkenti İstanbul, önce 13 Kasım 1918, sonra 16 Mart 1920'de olmak üzere, iki kez işgal edildi. İşgalde direnenler değil, işbirlikçiler vatanseverleri teker teker öldürerek ingilizlere yardım etmişlerdir. Keşke İNGİLİZ Mandasında kalsaydık diyen fesliler hala içimizde cirit, hala aramızda ok atmaktadırlar. 
Şimdi yaşadığımız enstantaeler de gelecek Amerikan işgalinin temel atma törenlerinden başka bir şey değildir. 
Düşünsenize ; adı AMERİKAN, arkalarında ATATÜRK Portresi var ve öğretmeni diyor ki ; DÜNYA VATANDAŞI yetiştiriyoruz/yetiştireceğiz ! Bu söz için bile o okul şimdiye kadar kapatılmalı idi. Arkadaş, siz nerede ne yaptığınızın farkında mısınız ? 2 sene önce de yazıp uyarmıştım. https://www.gercekbandirma.com/ozel-amerikan-kultur...
Ben görürüm görmem bilemem de, torunlarımıza ve Türk çocuklarına BAĞIMSIZ TÜRKİYE bırakmıyoruz, masallarla uyutulduğumuzu bile bile İstiklal Savaşımıza ve Atatürk e ihanet ediyoruz !

Bu tip isimli okullar , tıpkı Rotary-Lions teşkilatları gibi Osmanlının çöküş  döneminde de vardı. Osmanlıyı bunlarla yıktılar, şimdi de Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini içerden yıkmayı hedefliyorlar...

Amerikan Kültürü Koleji Bandırma ya eğitimde çağ atlıyoruz martaval ve masallarıyla, Bandırmalıların sırtından para kazanan iş adamları tarafından ve AKMHPİYİCHP nin gözetimleri ile kuruluyor, kuruldu. 700 de öğrenci bile vermişiz...Tanrı BANDIRMA'yı Korusun!

13/08/2023 NOGAYTÜRK