Ender Biçki

                       ENDER BİÇKİ

Geçen dönem söyledik, 'Dere geçerken at değiştirilmez' dedik.Örgütü tanımayan Serkan SARI bu işi beceremez,bakın önümüzde seçimler var,yapmayın etmeyin dedik ama heyhat;sesimizi kimse duymadı.

Allah vere de bu kez ölçüsüzlüğün kurbanı olunmaz ve sesimize kulak verilir. Böylece geçen dönemin hatası telafi edilir. Sezar'ın hakkı Sezar'a denilerek, sayın Ender Biçki desteklenir.

Sayın Serkan Sarı iyi insan olabilir,onun kişiliği ile ilgili bir alışverişimiz de olamaz, bizim davamız CHP'dir. Bizim davamız, CHP'yi bir adım öne taşıyabilecek kadrolardır.

Sayın Serkan Sarı'nın Sayın Ahmet Akın olayını hatırladığımızda,yerel seçim sürecindeki taraftarlığını düşündüğümüzde,büyükşehir belediye başkanlığını kazanma başarısızlığını göz önüne aldığımızda,geçen dönem söylediklerimizde ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıkmış oldu.

Bizim kimseyle şahsi derdimiz yok. Biz,sadece CHP'ye daha faydalı kim olabilir sorusunun karşılığını bulmaya çalışıyoruz.

Neden  Ender Biçki?

Ender Bey'i uzun uzadıya anlatmaya gerek yok sanırım. Onun,insan sevgisi,mücadeleci oluşu,CHP sevdalısı,iyi ve kötü gününüzde yanınızda olması,partinin tüm çalışmalarında çoluk çocuğu ile bıkmadan uğraş vermesi,küskünlük göstermeden çalışması,ONU TANITMAYA YETMEZ Mİ?

Bandırma il delegeleri ve diğer ilçe delegeleri önümüzdeki il yönetimi seçiminde yeni bir sınav verecekler.Bu sınavda  kurultay delegesi hesabı yapmadan,öncelikle geçen dönemin günahını temizlemek zorundadırlar. Bu kez ortak akıl kullanarak Sayın Ender Biçki'ye hakkı iade edilir.

Umarım bu defa doğru karar verilerek,CHP'nin ileriki dönemde iktidar olma yolunda yönetimlerin ne kadar önemli olduğu düşünülerek,oy kullanımı olur.

CHPNİN BAŞARISI İÇİN,OYUNUZ ENDER BİÇKİ'YE OLSUN.

09-02-2020/BANDIRMA