Göçmez Baltayı Toprağa Gömerse.!

GÖÇMEZ BALTAYI TOPRAĞA GÖMERSE.!

Hüseyin Eroğlu Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en önemli marka isimlerinden biridir. Altınordu Spor Kulübünde ki 10 yıllık görev süresi içinde ÇAĞLAR SÖĞÜNCÜ ,CENGİZ ÜNDER, BURAK İNCE,BERKE ÖZER, ABDÜLKADİR PARMAK, ERCE KARDEŞLER, BARIŞ ALICI, ENİS DESTAN, KERİM ALICI, GÖKHAN KARADENİZ ve METEHAN MİMAROĞLU gibi bir çok oyuncuyu ülke futboluna kazandırmış olup İzmir Kulübüne ciddi bir ekonomik katkı sağlamıştır. 
Evet . Vallahi ben ne yalan söyleyeyim ki, Taner Taşkın'dan sonra Bandırmaspor'un yeni hocası HÜSEYİN EROĞLU denince çok şaşırdım. Ve kendi kendime Onur Göçmez yönetimlerinin şimdiye kadar aldıkları en doğru karar dedim. Çünkü eğer Eroğlu'nun arkasında durulursa işine müdahale edilmez ise, Sayın Göçmez kendisine her söylenene  inanmayıp yönetimsel yanlışlardan kurtulursa, bir kaç yıldır takım içinde gruplaşmalar nedeniyle sağlanamayan huzur ve istikrar sağlanırsa, kısaca Hoca'ya tam destek verilir sabredilirse Hüseyin Eroğlu ile özlenen başarılar mutlaka gelecek olup ikide bir ne teknik adamlar ne sportif direktörler değişecek ne de paralar sokağa atılmış olacaktır.

*
Ayrıca Bandırmaspor için en büyük sıkıntı Bandırma'da ki iç saha maçlarıdır. Şayet ilk yarı karnemize bakacak olursak BAN-BAN içeride oynadığı BOLU ,ÇORUM,URFA,KOCAELİ ve ADANASPOR maçlarından toplamda 13 Puan kaybetti. Böyle bir grafik hedefi olan takımlar için önemli kayıptır. Tabii ki bu durumun araştırılması acilen çözülmesi gereken sebepleri vardır. Bana göre tribünlerde ki sözde taraftar dediğimiz bazı çatlak sesler takımın başarısına resmen taş koymaktadırlar. Hele hele eski kapalı'nın 600 Evler'e bakan bölümlerinde Bandırmaspor teknik kadrosunun bulunduğu kulübelerin tam arkasında öyle birileri var ki; sanki parayla tutulmuşlar! . Adamlar Bandırmaspor'u sabote etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Sonuca odaklanmış bu insanların 90 dakika ettikleri hakaretler küfürler aşağılamalar saha içinde mücadele eden oyunculara büyük bir baskı oluşturuyor, bunun sonucunda istenmeyen neticeler alınıyor. Demek istediğim şu. İç sahada rakip takımlara yapılması gereken taraftar baskısı , armayı temsil eden kendi oyuncularına yapıldığında, maalesef gelen giden takımlar , Bandırma'dan puanları alıp kentlerine güle oynaya dönüyorlar. Onun içinde bu "çekirdekçiler" denen bölüme mutlaka bir çözüm bulunmalıdır. Senin çözüm önerin ne derseniz .Öncelikle Bandırmaspor kulübelerinin arkasında ki bölgeye seyirci almamakla olabilir. Oradaki seyirciyi misafir takım kulübelerinin olduğu bölgeye aktarmak bence çok isabetli olacaktır diye düşünüyorum. En azından bu çatlak sesler kendi takımlarıyla didişmeyi bırakıp rakip takıma baskı uygulayabilrler. Yoksa hedefe giden yolda bu çatlak sesler susmazsa bırakın Erkan Sözeri, Mesut Bakkal,Hüseyin Eroğlu'nu  bu takımın başına GUARDİOLA bile  gelse çare olamaz .

O zaman burada en büyük görev Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez'e düşüyor . 
Sayın Göçmez "Elindeki Baltayı Toprağa Gömer " Hüseyin Eroğlu'nu "İçimizdeki İrlandalı"lara teslim etmez ,sözleşmesinin bitiş tarihine kadar sabredebilirse ..Ben iddia ediyorum SÜPER LİG Bandırmaspor'a çok yakın olacaktır. Aksini ise hiç düşünmek istemiyorum.

02-01-2024/ SERHAT OZAR