Yücel Yılmaz'a Açık Mektup ..!!!

YÜCEL YILMAZA AÇIK MEKTUP..!!!
(“Öykü”)
“Bir okurum evimin posta kutusuna bana  mektup bırakmış.
Sayın Aksak Karga bu mektubu yayınlarsanız çok sevinirim diye not  eklemiş,noktasına virgülüne dokunmadan siz kıymetli okurlarım bilgisine sunuyorum”. 

YÜCEL YILMAZA AÇIK MEKTUP..!!

Saygıdeğer Yücel Başkanım. Bundan bir ay önce şehrimizde Bandırma'nın ekabir takımıyla yediğiniz bir  akşam yemeğinde yerel seçimlerde Bandırmayı kazanacak bir  aday aradığınızdan söz etmişsiniz.Öncelikle  o yemekte size seçim kazandıracak bir aday yok insan içine çıkmayan vatandaşa selam vermekten kaçınan kişilere Bandırma oy vermez.Evet siz gerçekten Bandırmayı gerçekten kazanmak istiyorsanız aday zaten hep sizin yanınızda her ziyaretinizde gece gündüz sizinle birlikte çarşı pazar köy mahalle gezen dört yıldır başarılı bir şekilde ak parti ilçe Başkanlığı yaparak vatandaşın tüm derdine ortak olan partili partisiz  her kesimin takdirini  övgüsünü kazanan genç pırıl  pırıl kardeşimiz Mehmet Doğan varken başka aday aramaya gerek var mı?

Soruyorum,Yücel  başkan.. Yılların esnafı, işinde çok başarılı, yardımseverliği efsane olmuş  biri senelerdir insanlarla iyi ilişkileri olduğu gibi çarşı pazar Bandırmalıların takdirini kazanmış kimsenin hakkında kötü bir söz söyleyemediği bir kardeşimizdir Mehmet Doğan .  Ayrıca  herkesin hemfikir olduğu gibi Bandırma çocuğu  sayın Balıkesir vekilimiz  Ali Taylan Öztaylan vekil seçildiyse kendisine en büyük katkıyı Mehmet Doğan vermiştir.
Bence Öztaylan' ların Doğan'a vefa borçları vardır derim. Bir de şu var ki Yücel Başkan; 2019 seçimlerindeki gibi, biz zaten Bandırmayı gözden çıkardık fark etmez derseniz, o yemek masasındaki arkadaşlardan birini aday yapabilirsiniz ama yok artık ben Bandırmayı kazanmak istiyorum diyorsanız  iddia ediyorum CHP 'yi zorlayacak tek adaydır.
Bandırmada partili partisiz herkesin gönlünde taht kurmuş,her kesin derdine derman olmak için gecesini gündüzüne katarak sorunlarının çözülmesi için çırpınan gönül insanı,kentin önemli STK larında görev alan ve başarılı olan,bir çok kesimden de oy alacak olan Mehmet Doğan başkanımızdır.
SAYGILAR SEVGİLER YÜCEL  BAŞKANIM.
Elçiye zeval olmaz..
Aksak Karga.

09-08-2023